رازهای خانواده شاد - بخش دوم

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
 • افراد آنلاین : 7
 • ورودی گوگل : 14
 • تعداد کل مطالب : 4634
 • بازدید امروز : 476
 • بازدید دیروز : 1527
 • بازدید این هفته : 3661
 • بازدید این ماه : 38649
 • بازدید کل : 6731686
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

رازهای خانواده شاد – بخش دوم

 چند روز گذشته در مورد رازهای خانواده شاد – بخش اول با شما صحبت کردیم. در راستای همان موضوع به بیان دیگر رازهای خانواده شاد می پردازیم.

ورزش را در دستور کار قرار دهید

والدین همیشه بهترین الگوی رفتاری برای کودکان محسوب می شوند از این رو، وظیفه سنگینی به گردن دارند. در امر ورزش و فعالیت بدنی نیز این وظیفه همچنان پابرجاست و فرزندان والدین خود را الگوی خود قرار می دهند. بنابراین متخصصان توصیه می کنند آنها باید با ورزش کردن در طول روز یا هفته، الگوهای رفتاری و عادت های صحیحی را برای فرزندان خود ایجاد کنند.

در زمان های مشخص دور هم جمع شوید

توصیه می شود اعضای خانواده زمان مشخصی را برای دور هم بودن و جلسات خانوادگی در نظر بگیرند تا از این طریق بیشتر در کنار هم بوده و به رفتارهای خاص یکدیگر توجه بیشتر در کنار هم بوده و به رفتارهای خاص یکدیگر توجه بیشتری داشته باشند. ایجاد چنین فضای خانوادگی باعث تعامل بیشتر اعضای خانواده با یکدیگر و عمیق تر شدن عواطف بین فردی می شود.

در جمع های خانوادگی آینه یکدیگر باشید

تحقیقات حاکی از آن است افرادی که در جمع های خانوادگی بالاتر از دیگران می نشینند، پای خود را روی هم انداخته یا انگشتان دست را پشت گردن قلاب می کنند، نسبت به افرادی که در قسمت پایین تری نشسته اند و حالت تدافعی به خود گرفته اند، احساس برتری نسبت به سایرین در خود احساس می کنند.

چشم هایتان را نچرخانید

محققان هندوستانی طی سال ها، حالات مختلف چهره افراد، به هم فشردن بینی، بالا انداختن ابروها و جمع کردن لب ها را در طول نزاع های زن و شوهری مورد مطالعه قرار دادند. آنها در نهایت دریافتند که بین تمام حالات چهره، چرخاندن چشم ها از جمله حرکاتی است که تنش بین زن و شوهرها را بالا می برد.

مبلمان منزل را دایره ای بچینید

یکی از روان پزشکان انگلیسی در دهه ۱۹۵۰ متوجه شد که ارتباط چهره به چهره افراد و به نوعی نشستن رو به روی هم نسبت به کنار هم قرار گرفتن، تعامل بین فردی را تقویت کرده و افراد راحت تر می توانند با هم ارتباط برقرار کرده و گفتگو کنند. این قانون را می توان در فضای خانوادگی نیز اعمال کرد و مبلمان را به شکل دایره وار طوری قرار داد که اعضای خانواده هنگام نشستن، رو به روی هم قرار گیرند و چهره به چهره با هم ارتباط برقرار کنند.

از واژه «تو» استفاده نکنید

متخصصان توصیه می کنند که به جای کاربرد کلمه «تو» بهتر است از واژه «ما» استفاده کنید. به عنوان مثال، جمله «ما ارتباط بهتری خواهیم داشت» معنای بسیار متفاوتی نسبت به جمله «تو هرگز نقطه ضعف من را متذکر نشدی» دربردارد. کلمه «ما» به نوعی معنای اتحاد را منتقل می کند.

گفتگوهای جدی بین ۶ تا ۸ شب ممنوع

دو تن از روان پزشکان آمریکایی بر این باورند که ساعات بین ۶ تا ۸ شب پر استرس ترین ساعات روز محسوب می شود به طوری که والدین یک روز کاری پراسترس را پشت سر گذاشته و کاملا خسته اند و تقریبا زمانی است که اعضای خانواده بعد از فارغ شدن از کار، فرصت دور هم قرار گرفتن را پیدا می کنند. بهتر است جلسه ها و صحبت های خانوادگی بعد از این ساعت انجام شود تا آرامش نسبی بر افراد حاکم شده باشد.

گفت و گوها را به ۳ دقیقه محدود کنید

محققان بر این باورند که مهم ترین بخش یک گفتگو در ۳ دقیقه نخست نهفته است و بعد از آن، افراد تنها به شرح اتفاق می پردازند. بنابراین اصل مطلب را باید در این زمان خلاصه کرد تا علاوه بر این که بحث به درازا کشیده نشود، حوصله سایر اعضای خانواده نیز سر نرود و همه در کوتاه ترین زمان ممکن منظور ما را درک کرده باشند.

 • تعداد بازدید : 910
 • زمان انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۳
persianteb

 1. بازتاب: رمز راز داشتن خانواده ای شاد و موفق | هفیان | مجله سلامتی |

*