دلایلی برای اثبات اینکه برادرها بهترین دوستان هستند

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 14
  • ورودی گوگل : 38
  • تعداد کل مطالب : 4600
  • بازدید امروز : 2431
  • بازدید دیروز : 9975
  • بازدید این هفته : 35112
  • بازدید این ماه : 249020
  • بازدید کل : 6531310
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

دلایلی برای اثبات اینکه برادرها بهترین دوستان هستند – بخش اول

داشتن برادر تجربه ای منحصر به فرد است. گرچه احتمالا برادرها گاهی هم اذیت می کنند. اما آنها در برابر دیگران از شما دفاع می کنند و پشتیبان تان هستند. از زمانی که برادران شما محافظ شما شده و عمیقا به شما عشق می ورزند، این انسان هایی دوست داشتنی، زندگی را لذت بخش تر می کنند. آماده باشید تا دستگاه را روشن کنید و خودتان را برای بازی با پلی استیشن گرم کنید. دلایلی اینجا وجود دارد که با خواندن آنها از زوایه جدیدی سپاسگزار وجود برادرتان خواهید شد.

هر زمانی که به راهنمایی نیاز دارید در کنارتان حضور دارد

اگر شما به راهنمایی نیاز داشته باشید، برادران شما شنونده هایی خوب و راهنماهایی همیشه حاضر هستند، چرا که آنها مشتاق به حل مشکلات تان هستند و همین امر، شما را به دانستن نظر آنها مشتاق می کند. برادران شما هنگامی که از غم و اندوه خود سخن می گویید بدون اینکه وضع را بدتر از آنچه هست نشان دهند، به حرف های شما گوش می دهند. هنگامی که شما برای مشورت نزد برادرتان بروید احتمالا آنها واکنش ها و عصبانیت های خود را تا آنجا که می توانند کاهش می دهند.

روش مکالمه برادران، اغلب راه را برای مشورت شفاف و روراست باز می کند. این بدان معنی است که شما می توانید سرخوردگی ها و ناامیدی های خود را مطرح کنید، بدون آنکه برادر شما در صحبت های خود اغراقی کند و مشکلات را بزرگ نشان دهد.

می توانید در کنار او آسوده خاطر استراحت کنید

اکثر برادرها سکوت را ترجیح می دهند. با مرد شدن آنها، تماشای ورزش مورد علاقه شان را به حرف زدن ترجیح می دهند، با استفاده از همین خصوصیت می توانید زمانی که نیاز به استراحت، فراغت و دوری از اجتماع دارید کنار برادر خود باشید.

پشتیبان شماست

برادرها با شما شوخی می کنند، عصبانی تان می کنند و شما را دست می اندازند اما وقتی دیگری بخواهد این کار را با شما انجام دهد، آنها پشتیبان شما هستند. حتی اگر برادر شما قوی ترین فرد روی زمین نباشد، آن قدر نقش فردی قدرتمند را بازی می کند تا مزاحم های شما دور شوند.

می تواند در اظهار علاقه به افراد مهم زندگی تان کمک کند

چه برادرتان بزرگ تر از شما باشد و چه کوچک تر، ذهنش پر از نکات مفیدی است که با استفاده از آن می توانید خودتان را جذاب تر نشان دهید. مخصوصا هنگامی که می خواهید فرد دیگری را با مهربانی خود تحت تاثیر قرار دهید. برادرتان خیلی خوب می تواند به کمک شما بیاید. برادران تان از نکته های جزئی زندگی تا ایده های خلاقانه را به شما می آموزند و پرستیژ شما را بالا می برند.

همیشه نکته ای دارد که به آن بخندید

کسانی که برادر دارند در کنار آنان، اوقات مفرحی را تجربه می کنند، ویدئو گم بازی می کنند و شادمانه تر از آن می خندند که بخواهند در مشکلات اجتماعی غرق شوند. هر وقت روزگار خسته تان کرده باشد، برادرتان احتمالا با ایده ای جدید خنده بر لبان شما خواهد آورد.

می توان مهارت های خود در فناوری و کارهای اولیه خانه را به شما آموزش دهد

اکثر برادران توانایی های متفاوت با شما دارند و حتی اگر بخواهند به طور مدام آنها را به رخ شما بکشند، از اینکه این مهارت ها را به شما آموزش بدهند، خوشخال خواهند شد. حتی اگر برادران شما در ورزش های مردانه و ماشین سواری مهارت نداشته باشند در اموری مثل فناوری و کارهای اولیه منزل مهارت دارند. نه تنها یادگیری مهارت ها به کمک افراد دیگر آسان تر است بلکه برادرتان وقت بیشتری نسبت به دیگران برای شما صرف می کند.

معمولا بازی های جدید و مهیجی فراهم می کند

وقتی حرف از فناوری به میان می آید برادرها معمولا از همه ویدئو گیم های جدید خبر دارند، با برادرهای تان می توانید نادانسته های خود در این زمینه را جبران کنید و با یادگیری چیزهای جدید، به روز باشید.

به شایعات توجهی ندارد

ممکن است برخی از دوستان شما به شایعات پیرامون شما علاقه داشته باشند، اما برادران تان آنها را نادیده می گیرند. هر گاه مشکلی در زندگی شما رخ داد، بهترین زمان برای خلوت کردن با برادرتان است. همه ما به افرادی نیاز داریم که ترجیح بدهند با ما گفت و گو کنند و در لحظات آشفتگی، با راهکارهای نجات بخش، زندگی نویی به ما ببخشند.

او اینجاست!

مهم نیست که مشکلات شما چقدر مسخره است! برادران شما هم مانند آن کارها را انجام داده اند و شبیه آن مشکلات را داشته اند. اگر این مشکلات را برای برادران تان بازگو کنید، در اکثر موارد اشتباهی شبیه به آن را انجام داده اند و با بازگو کردن داستانی مشابه از اشتباهات خودشان، حال شما را بهتر خواهند کرد.

ادامه دارد …

  • تعداد بازدید : 801
  • زمان انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۳
persianteb


*