دلایلی برای اثبات اینکه برادرها بهترین دوستان هستند – بخش دوم

مجموعه: اختصاصی سایت, رواشناسی, مشاوره خانواده تعداد بازدید: 387
دلایلی برای اثبات اینکه برادرها بهترین دوستان هستند – بخش دوم

دلایلی برای اثبات اینکه برادرها بهترین دوستان هستند – بخش دوم

داشتن برادر تجربه ای منحصر به فرد است. گرچه احتمالا برادرها گاهی هم اذیت می کنند. اما آنها در برابر دیگران از شما دفاع می کنند و پشتیبان تان هستند. از زمانی که برادران شما محافظ شما شده و عمیقا به شما عشق می ورزند، این انسان هایی دوست داشتنی، زندگی را لذت بخش تر می کنند. آماده باشید تا دستگاه را روشن کنید و خودتان را برای بازی با پلی استیشن گرم کنید. دلایلی اینجا وجود دارد که با خواندن آنها از زوایه جدیدی سپاسگزار وجود برادرتان خواهید شد.

در راستای دلایلی برای اثبات اینکه برادرها بهترین دوستان هستند – بخش اول به بخش دوم اثبات این موضوع می پردازیم.

او محافظ شماست

نه تنها برادران شما بدون اینکه شما را قضاوت یا نصیحت بیش از حد کنند به مشکلات تان گوش می دهند، بلکه اگر در زندگی اشتباهیی نیز انجام دهید از شما دفاع می کنند. در برخورد با یک مزاحم در خیابان یا در یک مشکل اجتماعی با دیگران، برادرتان اجازه نمی دهد دیگران به شما صدمه ای وارد کنند.

رک و راست به خودتان می گوید

برادرها واقعا فوق العاده هستند چون اگر مشکلی داشته باشید، مستقیما آن را به خودتان می گویند. پسرها حرف شان را تلخ تر و رک تر می زنند و همین باعث می شود که وقتی به پاسخ هایی رک و راست احتیاج دارید، برادران تان گزینه های خوبی باشند.

پر از ایده برای شوخی و خنده هستند

شاید بخواهید شوخی فردی را تلافی کنید یا برای تفریح در جمعی صمیمانه به چند شوخی جدید نیاز دارید. برادرها مملو از این ایده ها هستند. البته فراموش نکنید که ممکن است برخی اوقات این شوخی ها با خود شما انجام شود!

می تواند ورزش های جدیدی به شما بیاموزد

ممکن است برادران شما در رشته های ورزشی جزو برترین نفرها نباشند اما حداقل می توانند کمی از آن ورزش را به شما بیاموزند. این نکته برای کسانی که در کلاس های ورزشی شرکت می کنند فوق العاده ارزشمند است، چرا که برادران می توانند راه درست ورزش کردن را به شما بیاموزند.

با شما هله هوله می خورد

برادران شما بهترین گزینه ها برای پرخوری هستند درحالی که خواهران تان حواس شان به آنچه می خورند هست. برادران تان احتمالا فقط به فکر لذت بردن از خوراکی خوردن هستند. اگر پسر هستید و می خواهید خوش باشید یا دختر هستید و به نادیده گرفتن چند ساعته انتظارات اجتماعی مشتاقید، برادرها چه در روز های تعطیل و چه روزهای غیر تعطیل با هله هوله خوردن موافق هستند.

همیشه به خوردن باقی مانده غذای شما علاقه دارد

نه تنها برادر شما همیشه آماده غذا خوردن با شماست، بلکه هنگامی که سن تان کم است نیز می تواند کمک بسیاری به شما کند. وقتی کوچک هستید، والدین تان انتظار دارند که تمام غذای خود را بخورید و اینجاست که برادرتان می تواند شما را نجات دهد. احتمالا برادر شما از اینکه چند گاز به غذای شما بزند، خوشحال می شود.

فیلم های جدید و خوب را به شما معرفی می کند

برادرها اطلاعات زیادی در مورد سرگرمی ها و فیلم ها دارند. احتمالا برادران تان سلائق متفاوتی با شما دارند و شاید فیلم های مورد علاقه او را تاکنون ندیده اید. مخصوصا هنگامی که برادرتان درباره فیلم های کونگ فو، اکشن و کمدی صحبت می کند، احتمالا فیلم های جذابی را می تواند به شما معرفی کند.

رقیب شماست

برادرها تمایل دارند که با هم رقابت کنند و این مسئله واقعا خوب است. تا زمانی که شما قصد این را داشته باشید که بهترین عملکرد خود را نمایش دهید، این رقابت برادرانه به شما کمک خواهد کرد تا این امر را تحقق بخشید.

روراست و صادق است

حتی زمانی که از کسی راهنمایی نمی خواهید، مانند هر کس دیگری نیاز به فردی دارید که مانند برادران تان شما را راهنمایی کند.

همیشه تلاش می کند که شما را شاد کند

چه برادران تان را دوست داشته باشید و چه از آنها متنفر باشید، واقعا دوست داشتنی هستند. تا حدی که وقتی ناراحتی شما را ببینند اولین کاری که سریع و ناخوداگاه انجام می دهند تلاش برای شادی شماست. اوقاتی که ناراحت هستید، داشتن کسانی که تلاش می کنند شادی را به شما بازگردانند، فوق العاده مفید است.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “دلایلی برای اثبات اینکه برادرها بهترین دوستان هستند – بخش دوم”

  1. Mina

    خدا حفظشون کنه :ایکس

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار