در رابطه جنسی با همسرتان خلاقیت داشته باشید

مجموعه: دانستنیهای جنسی, زناشویی تعداد بازدید: 549
در رابطه جنسی با همسرتان خلاقیت داشته باشید

در رابطه جنسی با همسرتان خلاقیت داشته باشید

انجام رابطه جنسی حس دلپذیری به زن و مرد می دهد. این حس خوب یکی از بهترین حس هایی است که می توان آن را تجربه کرد. اما باید شرایط انجام این رابطه را مهیا کرد. هستند خانم هایی که هنگام نزدیکی در ناحیه لگن خود دردی احساس می کنند. این حالت معمولا به مرور زمان رفع می شود. اما اگر درد شدید باشد می بایست شرایط را تغییر دهید . شاید باید در ارتباط جنسی تان با همسر خود تجدید نظر کنید و یا به اصطلاح خلاقیت داشته باشید.

چگونه به روال عادی زندگیتان برگردید؟

برای بازگشت به زندگی عادیتان، باید صبر و خلاقیت داشته باشید. در ابتدا با پزشکتان در مورد مواردی که می توانید تغییر دهید، تا زندگی جنسیتان را بهبود بخشید، صحبت کنید. پزشک شما ممکن است، راه های مختلفی را بیان کند:

تغییر داروها : استفاده از داروهایی که تأثیر کمتری بر تمایلات جنسی دارند.

اضافه کردن داروهای جدید : درمان های دارویی ممکن است برای مردانی که مبتلا به اختلال نعوظ هستند، مؤثر باشد.

مراجعه به پزشک برای درمان های بازخورد زیستی ( تکنیکی است شامل بررسی و کنترل فرایند هایی در بدن که به صورت غیر ارادی اتفاق می افتد، مثل ضربان قلب، فشار خون، گرفتگی عضلانی و درجه حرارت) : پزشکان معتقدند که بازخورد زیستی می تواند، به ویژه برای خانم هایی که دارای درد قابل توجه لگن و مقاربت دردناک هستند، بسیار مفید باشد.

ارتباط داشتن با افرادی که همان مشکل شما را دارند، می تواند به شما کمک کند که، بدانید تنها نیستید و آنها می توانند راهکارهای جدیدی را به شما معرفی کنند که، تا به حال امتحانش نکردید.

خلاقیت در رابطه جنسی

شیوه برقراری رابطه جنسی، تنها همان روشی که اکنون انجام می دهید، نیست. موقعیت ها و حالت هایی که در رابطه جنسی قبل از دردهای مزمن داشتید ممکن است خوب بوده باشد، اما در حال حاضر نیاز به راه های جدیدی برای شروع صمیمیت و رابطه جنسیتان نیاز دارید.

تغییر حالت (پوزیشن) در هنگام رابطه جنسی : سعی کنید در رابطه جنسی به سمت پهلو قرار بگیرید، تا فشار وارد به گردن و کمر را کاهش دهید و همچنین از بالش، برای محافظت گردن و کمرتان، استفاده کنید.

عجله نکنید. فقط به شروع رابطه فکر نکنید؛ با شریک زندگی خود، به آرامی نزدیک شومینه بنشینید و یک کتاب عاشقانه را بخوانید و پای یکدیگر را ماساژ دهید، این بار شما می توانید روی زوج خود تمرکز کنید و درد را فراموش کنید.

به دنبال جایگزینی برای مقاربت باشید : استفاده از ویبراتور، تحریک دستی و دیگر اقدامات صمیمانه.

اگر شما دارای درد مزمن هستید و مایل به برقرار کردن رابطه جنسی با همسرتان نیستید، مطمئن باشید رابطه تان در خطر است. شما باید راه هایی را برای بهبود عملکرد جنسیتان انجام دهید، چرا که رابطه جنسی مسئله مهمی برای شریکتان می باشد، و هرگز نگویید این درد از این به بعد جزیی از زندگی شما است، می توانید راهکارهایی را برای بهبود روابط جنسیتان انجام دهید و همچنین با این دردهای مزمن هم مبارزه کنید.

منبع : shafajoo

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “در رابطه جنسی با همسرتان خلاقیت داشته باشید”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار