در استفاده از کاندوم این اشتباهات را انجام ندهید!

مجموعه: دانستنیهای جنسی, زناشویی تعداد بازدید: 595
در استفاده از کاندوم این اشتباهات را انجام ندهید!

در استفاده از کاندوم این اشتباهات را انجام ندهید!

باز هم کاندوم و باز هم ناگفته هایی از این وسیله جلوگیری از بارداری که مطمئنا هر چه پیش برویم، این ناگفته ها افزایش می یابد. برای استفاده از کاندوم باید یک سری قواعد را بدانیم تا به مشکلاتی در حین عمل جنسی بر نخوریم. استفاده از کاندوم مردانه یا زنانه می تواند راهی موثر برای باردار باشد. اگر از کاندوم ها درست استفاده کنیم، راه ارزان و مطمئنی برای جلوگیری از حاملگی های ناخواسته است. ما در این پست می خواهیم شما را با یکسری اشتباهی که در استفاده از کاندوم، ممکن است رخ دهد آشنا کنیم.

۱- اشتباه پاره کردن بسته: برخی از افراد از دندان خود برای این کار استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود که کاندوم صدمه دیده یا دچار پارگی شود.

۲- کامل باز کردن کاندوم: کامل باز کردن کاندوم پیش از استفاده از آن باعث می‌شود که شل شده و به خوبی عمل نکند.

۳- اشتباه گذاشتن آن بر روی آلت: گاهی اوقات افراد کاندوم را وارونه گذاشته و بعد از این‌که متوجه این مسئله می‌شوند آن را درآورده و درست می‌گذارند. این کار بسیار خطرناک است چرا که سطح بیرونی آن ممکن است آغشته به برخی مواد پیش از انزال باشد که می‌تواند به بارداری بینجامد.

۴- استفاده از روغن‌های اشتباه: نکته مهمی که باید بدانید این است که از روغن‌های مناسب همراه با کاندوم استفاده کنید.

۵- خارج نکردن هوای کاندوم: پیش از گذاشتن کاندوم باید هوای کمی را که در داخل آن وجود دارد خالی کنید. عدم انجام درست این کار باعث پارگی کاندوم می‌شود.

۶- باقی نگذاشتن فضا: سعی کنید در نوک کاندوم کمی فضا بگذارید.

۷- درآوردن کاندوم پیش از اتمام کار: این کار به نوعی استفاده‌ی بی‌مورد از کاندوم است.

۸- دیر کندن کاندوم: این کار باعث تراوش اسپرم می‌شود. بسیار مهم و حیاتی است که سریعاً کاندوم را بعد از استفاده دربیاورید.

۹- خرید کاندوم از تاریخ گذشته: قبل از خرید و استفاده از کاندوم حتما تاریخ انقضا آن را چک کنید چرا که اگر از تاریخ گذشته باشد خاصیت کشسانی خود را از دست می‌دهد.

۱۰- عدم نگهداری درست: برخی از افراد کاندوم‌‌ را در جعبه‌های خود نگه می‌دارند که این کار می‌تواند به بافت آن آسیب بزند و یا با قرار دادن آن در معرض نور خورشید، خاصیت کشسانی آن از بین می‌رود.

منبع : alodoctor.ir

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “در استفاده از کاندوم این اشتباهات را انجام ندهید!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار