درمان فوری سوزش چشم در اثر ریخته شدن فلفل در آن

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 5
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4531
  • بازدید امروز : 10756
  • بازدید دیروز : 21463
  • بازدید این هفته : 88410
  • بازدید این ماه : 347654
  • بازدید کل : 5681732
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

درمان فوری سوزش چشم در اثر ریخته شدن فلفل در آن

همگی ما با فلفل آشنا هستیم . فلفل تند را می توان به صراحت گفت که اکثرا دوست می دارند و در انواع و اقسام غذا بکار می برند ، مخصوصا اگر به فست فود ها مراجعه کنید استفاده از فلفل های تند را بارها و بارها مشاهده می کنید . اما آیا میدانید که اگر فلفل به صورت اتفاقی در چشمانتان بریزد باید چه عکس العملی نشان دهید ؟! راه مقابله با آن را می دانید ؟! سوزش چشم میتواند برایتان دردسر ساز شود و ناراحتی هایی را برای شما به همراه داشته باشد . اما سوزش چشم را براحتی میتوان درمان کرد . ما در این پست میخواهیم راهکارهایی را به شما بگوییم که بتوانید ، زمانی که این اتفاق برایتان رخ داد با آن مقابله کنید :

شیر

شیر به خنثی کردن کپسایسین در فلفل کمک می کند که باعث احساس سوزش  می شود. تا زمانی که چشمتان بهتر شود مرتب بارها و بارها با شیر بشوئید.

محلول سالین

شما می توانید با یک محلول سالین چشم های خود را بشوئید. روش دیگر چشمک زدن و شستشو چشم است. از دست زدن به چشم جدا خودداری کنید، زیرا که فقط می تواند باعث افزایش درد شود.

اگر شما هیچ چیز دیگری در دسترس ندارید، سعی کنید با آب سرد چشمها را بشوئید. شما با عجله بطرف سینک رفته و در کاسه  آب سرد ریخته چشمها را داخل آن باز و بسته کنید. این کار برای بار اول دشوار خواهد بود، بنابراین سعی کنید چشمک بزنید.

اگر همچنان چشمتان درد میکند یک حوله مرطوب سرد بر چشم قرار دهید تا درد را کاهش و تورم  را از بین ببرد. شستن فوری دستها بسیار مهم است.

با استفاده از صابون دستها را بشوئید. پس از صابون زدن دستها را با الکل بشوئید

منبع : hidoctor

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
  • تعداد بازدید : 9,511
  • زمان انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۳
persianteb


*