داروی گیاهی مناسب برای درمان بزرگی پروستات

مجموعه: دارو, داروهای گیاهی, طب سنتی تعداد بازدید: 1117
داروی گیاهی مناسب برای درمان بزرگی پروستات

داروی گیاهی مناسب برای درمان بزرگی پروستات

پرشین طب – طب سنتی | به گزارش پرشین طب؛ داروی گیاهی مناسب برای درمان بزرگی پروستات می خواهیم در این نوشته در مورد یک مشکل بزرگ در مردان صحبت کنیم. بیماری پروستات که خیلی از مردان در سنین بالا درگیر آن می شوند. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

داروی گیاهی مناسب برای درمان بزرگی پروستات

بزرگی پروستات می تواند خوش خیم با بدخیم باشد، در طب سنتی مصرف برخی داروهای گیاهی برای کوچک شدن پروستات توصیه می شوند. به گفته  علیرضا یارقلی پژوهشگر طب سنتی در ارتباط با بیماری بزرگی پروستات : این مسئله می‌تواند خوش‌خیم یا بدخیم باشد، بنابراین در گام نخست همه افراد باید تحت معاینه پزشک قرار گیرند و سونوگرافی برای آنها انجام شود. وی افزود: بیش از ۸۰ درصد افراد در ۸۰ سالگی گرفتار پروستات می‌شوند و برخی از عوامل سبب تشدید این بیماری و حتی زودتر مبتلا شدن به آن می‌شوند.

درمان بزرگی پروستات

این پژوهشگر طب سنتی با اشاره به اینکه پروستات شبیه به اسفنج است و مواد زاید در بدن را می‌تواند به خود جذب کند، گفت:‌ زمانی که خلط پشت حلق وارد معده می‌شود می‌تواند مواد زاید از طریق آن وارد پروستات شود، و یا افراد گرفتار بیماری یبوست بیشتر درگیر بیماری پروستات می‌شوند، بنابراین توجه به درمان و رفع خلط پشت حلق و یبوست حائز اهمیت است.

یارقلی در یک برنامه تلویزیونی گفت: مصرف گیاه گزنه، تخم کتان، روغن تخم کدو، گوجه فرنگی، شاهدانه و کلم در درمان و پیشگیری از بزرگی پروستات حائز اهمیت است ولی باید توجه داشت برخی از بزرگی‌های پروستات بدخیم بوده و حتما باید رسیدگی بیشتر در این زمینه انجام شود.

منبع : seemorgh

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “داروی گیاهی مناسب برای درمان بزرگی پروستات”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار