خوردن میان وعده چاق مان می کند یا لاغر؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 7
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 1783
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 72553
  • بازدید این ماه : 230552
  • بازدید کل : 6035442
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

خوردن میان وعده چاق مان می کند یا لاغر؟

برخی افراد معتقدند برای کاهش وزن باید روزانه سه وعده غذایی بدون هیچ گونه میان وعده ای را در برنامه غذایی گنجاند، اما عده ای دیگر می گویند خوردن ۶ وعده غذایی سبک تر سبب کاهش گرسنگی و تثبیت قند خون می شود. حالا این وسط کدام شان درست می گوید؟ قبل از اینکه بخواهید خود را اسیر نوبت های غذا خوردن در طول روز کنید بهتر است کیفیت و مجموع کالری مورد نیاز بدن تان توجه داشته باشید حالا مهم نیست این میزان کالری را در ۳ وعده بخورید یا ۶ وعده.

۱/ ممکن است جایی شنیده باشید که برای کاهش وزن باید غذای روزانه را به حداقل ۵ وعده تقسیم کرد و جایی دیگر بخوانید یا بشنوید که همان ۳ وعده اصلی را برای داشتن وزنی ایده آل با رسیدن به تناسب اندام  از هر روشی بهتر و موثرتر است. حالا این که کدام یک از این رویکردها درست است را هنوز هیچ کس نمی داند اما یک موضوع کاملا روشن است؛ آن هم اینکه برای کاهش وزن باید کالری که در طول روز مصرف می کنید از کالری دریافتی تان در آن روز بیشتر باشد و در مقابل برای افزایش وزن باید کالری کمتری به نسبت کالری دریافتی مصرف کنید.

۲/ مصرف میان وعده های غذایی سالم که کم چرب، پرپروتئین و پرفیبر باشند از آن جهت اهمیت دارد که بدن می تواند در فاصله وعده های اصلی غذایی بر احساس گرسنگی غلبه کند و وقتی نوبت به وعده های اصلی غذایی می رسد، فرد با حالت حرص غذای کم حجم خود را به اتمام نمی رساند، بلکه آهسته مشغول خوردن می شود.

۳/ افرادی که فعالیت بدنی زیادی دارند خوب است که بین وعده های اصلی از میان وعده های پرکربوهیدرات استفاده کنند. هضم طولانی مدت کربوهیدرات های پیچیده یا اسنک های پروتئینی باعث می شود عضلات هنگام فعالیت با کمبود انرژی مواجه نشوند.

۴/ افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند باید در طول روز وعده ها و میان وعده های متعددی را میل کنند. به عبارتی تعداد وعده های غذایی را افزایش و حجم هر وعده را کاهش دهند. تا به این ترتیب بتوانند سطح قند خون خود را مهار کنند.

۵/ کودکان در سن رشد هستند و متابولیسم بالایی دارند، بنابراین لازم است که بین وعده های اصلی غذایی، میان وعده هم بخورند. میان وعده هایی که کم چرب، پرکربوهیدرات و پرفیبر باشد و همچنین منابع کلسیم را هم در خود گنجانده باشد.

۶/ سنجد یک میان وعده خوب برای خانم ها به ویژه آنهایی است که دچار پوکی استخوان و البته اضافه وزن هستند. سنجد هم فیبر دارد و هم کلسیم که هر دو برای کاهش وزن مورد نیاز هستند. علاوه بر این وقتی سنجد می خورید به دلیل فیبر موجود در آن گرسنگی تان کمتر می شود.

  • تعداد بازدید : 934
  • زمان انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۳
persianteb


*