خود ارضائی در متاهلین و علت های آن

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 7
  • ورودی گوگل : 8
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 82
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3267
  • بازدید این ماه : 38255
  • بازدید کل : 6731292
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

خود ارضائی در متاهلین

خود ارضائی در متاهلین و علت های آن

سلامت خود را با خودارضایی به خطر نیندازید نام عنوانی است که در سایت پرشین طب قرار گرفت ، ما می خواهیم خود ارضائی را از لحاظ پزشکی بررسی کنیم ، باید بدانید که خود ارضائی برای بدن مناسب نیست و صدمات زیادی می تواند در آینده به بدن وارد کند ، از اینکه مردان متاهل دست به خود ارضائی می زنند می تواند دلایل مختلفی وجود داشته باشد ، سعی شده است در این نوشته در مورد خود ارضائی در متاهلین صحبت شود.

خودارضایی در متأهلین تنها در شرایط خاصی رخ می­ دهد و کمتر پیش می‌­آید که دنباله‌­دار باشد. اما اگر تبدیل به عادت یا راه حلی موقت برای رفع مشکل شود می ­تواند زندگی زناشویی را به پرتگاه نابودی بکشاند.

خود ارضایی در متأهلین شاید به اندازه‌­ای تابو باشد که حتی در مراکز مشاوره و کلینیک ­های روان ­درمانی چندان مطرح نگردد. شاید یکی از دلایل آن این باشد که این اختلال جنسی، برخلاف بقیه اختلالات در همه شرایط رخ نمی ­دهد و کمتر پیش می­ آید که مزمن باشد. به ­عنوان مثال، اختلال جنسی مثل چشم چرانی (Voyeurism) اختلالی مزمن و با پیش آگهی بد است که ممکن است تبدیل به یک سبک زندگی گردد و حتی باعث گردد فرد کارکرد طبیعی جنسی خود را از دست بدهد. اما خودارضایی در متأهلین تنها در شرایط خاصی رخ می­ دهد و کمتر پیش می‌­آید که دنباله‌­دار باشد. اما اگر تبدیل به عادت یا راه حلی موقت برای رفع مشکل شود می ­تواند زندگی زناشویی را به پرتگاه نابودی بکشاند.

خود ارضائی در متاهلین

خود ارضائی در متاهلین

بنابراین بهتر است در همان اوان پیدایش این مشکل، زوج یا زوجین به دنبال راه حلی برای حل آن باشند. معمولا در اکثر درمان­های روانشناختی، روانشناس قبل از همه چیز به بررسی شرایط زمینه­‌ساز آن بیماری می‌­پردازد تا قبل از همه چیز آنها را برطرف نماید.

منبع : iran.pezeshk

  • تعداد بازدید : 773
  • زمان انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۴
persianteb


*