خطرات آب های آلوده برای سلامتی

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
 • افراد آنلاین : 8
 • ورودی گوگل : 10
 • تعداد کل مطالب : 4634
 • بازدید امروز : 289
 • بازدید دیروز : 1527
 • بازدید این هفته : 3474
 • بازدید این ماه : 38462
 • بازدید کل : 6731499
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

آب های آلوده

خطرات آب های آلوده برای سلامتی

پرشین طب – اخبار پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ آب های آلوده می توانند به طور جدی خطر آفرین باشند. مصرف آب های آلوده می تواند باعث بیماری های مرگباری شود که به انسان سرایت می کند. ویروس های بیماری زا موجود در آب های آلوده می تواند ناقل انواع بیماری های مختلف بوده و مرگ انسان ها را به دنبال داشته باشد. می خواهیم در این نوشته در مورد خطرات آب های آلوده برای سلامتی صحبت کنیم.

گزارش برنامه محیط زیست سازمان ملل نشان می دهد بیماری های کشنده ناشی از آب آلوده مانند وبا و حصبه، جان بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در آسیا، آفریقا و آمریکا لاتین را تهدید می کند. بین سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ میلادی، آلودگی ناشی از ویروس ها، باکتری ها و میکروارگانیسم های دیگر و آلودگی های سمی ماندگار مانند انواع کود و آلودگی های نفتی در رودخانه ها و دریاچه های سه قاره بیش از نیمی و میزان شوری آب دریاچه ها حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است.
به گزارش بنیاد تامسون رویترز،بر اساس گزارش برنامه محیط زیست سازمان ملل (UNEP) رشد جمعیت، گسترش کشاورزی و افزایش میزان فاضلاب خام آزاد شده در دریاچه ها و رودخانه ها، دلیل اصلی آلودگی آب است و حدود ۳۲۳ میلیون نفر را در معرض عفونت های مرگبار قرار داده است. معضل کیفیت آب در مقیاس جهانی و شمار افرادی که در معرض آلودگی و عفونت قرار دارند، بسیار بیش از انتظار متخصصان بوده است؛ با این حال هنوز تعداد قابل توجهی از رودخانه ها شرایط خوبی دارند و باید محافظت شوند.

آب های آلوده

آب های آلوده

در این گزارش آمده است حدود یک چهارم رودخانه ها در آمریکای لاتین، ۱۰ تا ۲۵ درصد از رودخانه های آفریقا و بیش از ۵۰ درصد از رودخانه های آسیا آلودگی جدی دارند. گزارش UNEP نشان می دهد سالانه حدود ۳٫۴ میلیون نفر بر اثر بیماری هایی مانند وبا, حصبه, فلج اطفال و اسهال جان خود را از دست می دهند. این بیماری ها با پاتوژن های موجود در آب های آلوده مرتبط هستند. این مطالعه به صورت تخمینی نشان می دهد بیش از ۱۶۴ میلیون نفر در آفریقا، ۱۳۴ میلیون نفر در آسیا و ۲۵ میلیون نفر در آمریکای لاتین در معرض عفونت ناشی از آب آلوده قرار دارند.

متخصصان بر این باورند که ساخت مجراهای فاضلاب بیشتر برای حل این معضل کافی نیست و باید به راه حلی برای مقابله با فاضلاب اندیشید. روند رو به رشد آلودگی آب در مرحله بحرانی قرار دارد. متخصصان معتقدند تصفیه آب های سطحی بسیار پرهزینه تر از به کارگیری ابزار مناسب برای پیشگیری از آلودگی است و زمین خشک ما نیازمند تدبیری جدیست.

منبع : hidoctor

دسته بندی:اخبار , اخبار پزشکی
 • تعداد بازدید : 719
 • زمان انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
persianteb

 1. mediast گفت:

  مرسی مطلب خیلی خوبی بود

*