جراحی متابولیک ؛ جراحی برای درمان دیابت

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 5
  • ورودی گوگل : 7
  • تعداد کل مطالب : 4633
  • بازدید امروز : 114
  • بازدید دیروز : 1658
  • بازدید این هفته : 1772
  • بازدید این ماه : 36760
  • بازدید کل : 6729797
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

جراحی متابولیک ؛ جراحی برای درمان دیابت

جراحی متابولیک برای درمان چاقی، این روزها طرفداران پروپاقرص زیادی پیدا کرده و خیلی ها هستند که برای رهایی از این بیماری مزمن، سراغ جراحی می روند. بخشی از این مسئله ناشی از تبلیغات نادرست ماهواره ای و اطلاع رسانی های ناکافی در سطح جامعه است که حواشی عجیب و غریبی را برای این روش جراحی رقم زده و البته بیماران را هم سردرگم کرده است.

جراحی متابولیک به اقدامات جراحی ای گفته می شود که روی یکی از سیستم های نرمال بدن انجام می شود و نتیجه آن، بهبود بیماری خاص دیگری است. به عنوان مثال ، جراحی در قسمتی از روده سالم بیمار انجام می شود و نتیجه آن ، بهبودی اختلالات چربی است. جراحی های چاقی مثال خوبی از جراحی های متابولیک هستند و به سه دسته تقسیم می شوند.

در نوع اول، فقط حجم معده کاهش می یابد و بیمار نمی تواند غذایی با حجم بالا مصرف کند. انداختن حلقه دور معده و جراحی اسلیو نمونه هایی از این جراحی ها هستند. در گروه دوم ، فقط میزان جذب کاهش پیدا می کند. بای پس روده که حجم زیادی از روده را از مسیر جذب حذف می کند، نمونه ای از این دسته است. در گروه سوم، هر دو مکانیزم فعال است یعنی هم حجم غذای مصرفی کم می شود و هم حجم جذب کاهش می یابد. نمونه این عمل ، جراحی بای پس معده است.

همه این جراحی ها نوعی جراحی متابولیک هستند، زیرا بعد از انجام این عمل، علاوه بر اینکه بیمار لاغر می شود، خیلی از اختلالات متابولیک او مانند دیابت، اختلالات چربی خون ، پرفشاری خون و کبد چرب نیز بهبود درخور توجهی پیدا می کنند.

اثرات متابولیک جراحی چاقی به قدری در خور توجه بود که در سال ۲۰۰۷، انجمن جراحی چاقی آمریکا و فدراسیون بین المللی جراحی جراحی چاقی، و فدراسیون بین المللی جراحی چاقی به انجمن جراحی چاقی و متابولیک آمریکا و فدراسیون بین المللی جراحی چاقی و اختلالات متابولیک ، تغییر نام پیدا کردند. برای درمان بیماری های متابولیک و چاقی ، تعداد زیادی عمل جراحی شناخته شده هست که فقط بخشی از آنها را جوامع علمی تایید کرده اند و از میان این روش ها می توان به بای پس معده و اسلیو اشاره کرد.

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 697
  • زمان انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۳
persianteb


*