تولد حیرت انگیز دختری بدون حتی یه قطره خون !

مجموعه: اخبار, اخبار پزشکی تعداد بازدید: 431
تولد حیرت انگیز دختری بدون حتی یه قطره خون !

تولد حیرت انگیز دختری بدون حتی یه قطره خون !

در دنیای امروزی باید انتظار هر خبر و اتفاقی را داشته باشیم . از گوشه و کتار این جهان پهناور می توان خبر هایی را یافت که همه ما را به حیرات وا دارد . این اتفاق می تواند جنبه های مختلفی را داشته باشد . در دنیای پزشکی هم اتفاق های نادر زیادی در حال رخ دادن است . شاید در همین لحظه که این متن را میخوانید اتفاق جالب و باورنکردنی ای رخ داده باشد . در سال ۲۰۰۹ میلادی و در کشور ایرلند اتفاق جالبی رخ داده است که تمامی پزشکان را حیرت زده کرده است . بدنیا آمدن دختری که در بدنش حتی یک قطره خون هم وجود نداشت ! در بدن این دختر فقط یک ماده پلاسما وجود داشت . این اتفاق می تواند دریچه ی دیگری را بر روی علم پزشکی باز کند . متن کامل خبر در ادامه آمده است . . .

به گزارش فرارو به نقل از پرشین طب ، پزشکان تشخیص دادند که علت این کم خونی این است که در دوران بارداری، بدن مادر تمام خون، نوزاد را جذب کرده است.

“میسی” بعد از تولد تا دو هفته در بیمارستان بستری شد. پزشکان بیم آن را داشتند، که تولد این نوزاد بدون حتی یک قطره خون ممکن است در آینده سبب آسیب‌های جدی مغزی شود. در طول این دو هفته سه بار تزریق خون و پلاکت به بدن او انجام شد.بهترین نتیجه‌ای که پزشکان درباره علت این پدیده نادر به دست آورده‌اند این است که غشای رحم مادر در دوره بارداری به خاطر ساییدگی دچار پارگی شده و خون بدن نوازد وارد بدن مادر شده است.

پزشکان اعلام کردند که تاکنون هیچ مورد دیگری، مانند بیماری میسی در جهان ثبت نشده است. میسی اکنون زنده است و در مدرسه ابتدایی معلمان و دوستان خود را شگفت زده می‌کند. این که کودکی بدون حتی یک قطره خون به دنیا بیاید، و زنده بماند.

منبع : hidoctor.ir

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تولد حیرت انگیز دختری بدون حتی یه قطره خون !”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار