تنهایی آخر دنیا نیست!

مجموعه: اختصاصی سایت, سلامت, سلامت روح و روان تعداد بازدید: 342
تنهایی آخر دنیا نیست!

تنهایی آخر دنیا نیست!

چندی پیش در مورد شاد بودن ، راز سلامتی مطالبی را ارائه دادیم امروز می خواهیم به شما بگوییم که تنهایی آخر دنیا نیست! به ندرت پیش می آید که کسی تنهای تنها باشد. همیشه حداقل یک یا دونفر در اطرافیان هستند که اتفاقا دل شان می خواهد شما را ببینند. افرادی که احساس تنهایی زیادی می کنند آنهایی هستند که تصور می کنند نباید مزاحم کسی شوند و از آنها کمک بگیرند. برای همین در لاک خود فرو می روند. ارتباط تان را با دوستانتان قطع نکنید.

هیچ کس تنها نیست

گاهی یک گپ و گفت چند دقیقه ای معجزه می کند. اگر از خانواده و دوستان تان دور هستید یادتان باشد تلفن هست. به آنها زنگ بزنید. این روزها پیدا کردن دوستان دوران مدرسه و دانشگاه کار چندان سختی است. بعد از مدت ها همه را دور هم جمع کنید و دوستی ها را از نو بسازید.

نیمه پر لیوان را ببینید

تنهایی آنقدرها هم بد نیست! می تواند فرصتی باشد که دربست در اختیار خودتان است. کارهایی را که دوست دارید انجام دهید. به افکار منفی میدان ندهید. کتاب بخوانید، کافه و رستوران و سینما و تئاتر بروید. حتی برای خودتان گل و هدیه بخرید. خلاصه اینکه بیش از هر چیز و هر کس خودتان را دوست داشته باشید و برای خود ارزش قائل شوید. برخی ها دوست دارند این تنهایی را داشته باشند.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تنهایی آخر دنیا نیست!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار