تعبیر خواب آبشار ،تعبیر دیدن آبشار در خواب

مجموعه: آ, تعبیر خواب تعداد بازدید: 400
تعبیر خواب آبشار ،تعبیر دیدن آبشار در خواب

تعبیر خواب آبشار ،تعبیر دیدن آبشار در خواب

تعبیر خواب آبشار به روایت منوچهر مطیعی تهرانی :

آبشار در خواب سيلي است از حوادث غير مترقبه که قدرتي عظيم پشت آن است. حوادثي که واقع مي شوند و بيننده خواب نمي تواند جلوي وقوع آن را بگيرد.

هر قدر عظمت و ارتفاع آبشار بيشتر باشد عظمت آن حادثه بيشتر است و نزديکي و دوري ما نيز در خواب نسبت به جا يي که آبشار فرو مي ريزد دوري و نزديکي ما را به حادثه اي که خواب پيش بيني مي کند نشان مي دهد.

اگر زير آبشار ايستاده باشيد حادثه با شما ارتباط مستقيم دارد ولي اگر از دور شاهد و ناظر فرو ريختن آن باشيد حادثه به شما مربوط نمي شود و احتمالا ناظر آن خواهيد بود. ( تعبیر خواب ایستادن زیر آبشار )

اگر آبشاري که در خواب مي بينيم آبي روشن و صاف و زلال داشته باشد حادثه اي که واقع مي شود خير و برکت همراه مي آورد. آب متعفن بيماري است. ( تعبیر خواب آبشار صاف و زلال )

اگر از ايستادن زير سقوط آب آبشار خوشتان مي آيد و از آن لذت مي بريد در مسير حادثه اي مطلوب قرار مي گيريد و سودي عايدتان مي شود که اين سود از شما نيز مي گذرد و ديگران را متمتع مي سازد ولي اگر فشار آب را با ناراحتي احساس کرديد و در عالم خواب مي خواستيد از زير جريان آب خود را نجات دهيد و کنار برويد نشان آن است که گرفتار رنج و غم مي شويد. ( تعبیر خواب تلاش برای خارج شدن از زیر آبشار )

تعبیر دیدن آبشار در خواب

اگر در خواب ببینید که از بالای آبشار سقوط می‌کنید

تعبیر چنین خوابی تنش عصبی بیش از حد است. خودتان را درگیر افکاری درباره‌ی چیزهایی کرده‌اید و شکنجه می‌دهید که احتمال ندارد اتفاق بیفتد. باید آرام باشید، و به هر مشکل و چالشی وقتی که سر راه‌تان قرار گرفت بپردازید.

( حمام کردن در زیر آبشار )  در واقعیت تعطیلات است. شما می‌توانید برای لبخند زدن بابت ساده‌ترین چیزها هم دلیلی بیابید. خوشبینی به حفظ روحیه شما در شرایط و اوضاع دشوار کمک خواهد کرد.

تعبیر خواب آبشار ،تعبیر دیدن آبشار در خواب

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “تعبیر خواب آبشار ،تعبیر دیدن آبشار در خواب”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار