تخم مرغ را شسته شده درون یخچال قرار ندهید

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4561
  • بازدید امروز : 940
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 12979
  • بازدید این ماه : 170978
  • بازدید کل : 5975868
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

تخم مرغ را شسته شده

تخم مرغ را شسته شده درون یخچال قرار ندهید

پرشین طب – دستور پخت | به گزارش پرشین؛ بسیاری از کدبانوهای منزل عادت دارند که تخم مرغ را قبل از قرار دادن داخل یخچال بشویند. از نظر پزشکی این کار صحیح نیست ، می خواهیم در این نوشته در مورد این موضوع مطالب جالب و مهمی را برای شما عزیزان قرار دهیم. موضوع مورد بحث : تخم مرغ را شسته شده درون یخچال قرار ندهید ! در صورت تمایل دعوت می کنیم تا با دکتر فرزاد شیدفر متخصص تغذیه و صنایع غذایی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران همراه باشید.

تخم مرغ را شسته شده درون یخچال قرار ندهید

شناسایی تخم مرغ سالم

دکتر فرزاد شیدفر متخصص تغذیه و صنایع غذایی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: بهتر است پس از خریداری تخم مرغ در منزل تخم مرغ شسته نشود، این کار باعث نفوذ بیشتر میکروبها به داخل تخم مرغ می شود. به یاد داشته باشیم که برخی از میکروبها از جمله سالمونلا در داخل تخم مرغ خیلی سریعتر ایجاد آلودگی می کنند و می توانند سبب آلودگی تخم مرغ و غذاهایی شوند که تخم مرغ در آنها حرارت کافی ندیده است.

تخم مرغ را شسته شده

تخم مرغ را شسته شده

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از کشورهای اروپایی آلودگی تخم مرغ به سالمونلا اپیدمی های بسیاری را به وجود آورده است، در مورد شناسایی تخم مرغ سالم گفت :یکی از راههای شناسایی تخم مرغ سالم این است که آن را در درون آب قرار دهیم و اگر تخم مرغ روی سطح آب قرار گیرد این نشان می دهد که تخم مرغ کهنه است و نباید مصرف شود و تخم مرغ سالم در ته آب و به شکل افقی قرار می گیرد.

همچنین، چنانچه تخم مرغ شکسته شود و زرده و سفید مخلوط شود، این امر نشان دهنده  کهنگی تخم مرغ است چرا که زرده و سفیده تخم مرغ سالم جدا از یکدیگر قرار دارند و مخلوط نمی شوند. وی در مورد سلامت تخم مرغ آبپز نیز خاطر نشان کرد: در  تخم مرغ آبپز زرده نباید به بدنه تخم مرغ چسبیده باشد، همچنین نباید زرده در تخم مرغ تازه و طبیعی هویدا باشد و باید میان سفیده مخفی شده باشد.

منبع : seemorgh

  • تعداد بازدید : 374
  • زمان انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۵
persianteb


*