تاثیرات موثر میوه آووکادو در کاهش کلسترول

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 21
  • تعداد کل مطالب : 4633
  • بازدید امروز : 1419
  • بازدید دیروز : 1569
  • بازدید این هفته : 1419
  • بازدید این ماه : 36407
  • بازدید کل : 6729444
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

تاثیرات موثر میوه آووکادو در کاهش کلسترول

کلسترول موضوع مهمی برای جهان تلقی می شود، از همه مهمتر آنکه چگونه می توان کلسترول را کم کرد و یا اینکه راه های پیشگیری از ابتلا به کلسترول کدام است. میوه های زیادی وجود دارند که عملکرد بسیار قوی ای در پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی خواهند گذاشت. امروز می خواهیم میوه ی خاص دیگری را به شما معرفی کنیم که نامش آووکادو است. این میوه اثرات خوبی بر کلسترول می تواند بذارد.

حتمأ این جمله قدیمی را شنیده اید که با خوردن روزانه یک عدد سیب به پزشک نیازی نخواهید داشت.!!! می توانید در این جمله، آووکادو را جای سیب بگذارید. !!! تحقیقات اخیر نشان می دهد که آووکادو در پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی مفید است.

نقش آووکادو در کاهش کلسترول خون مسئله ای اثبات شده است، در این مقاله به نتایج آزمایشی می پردازیم که نشان می دهند، اسیدهای چرب غیر اشباع در آووکادو چگونه این تأثیر را در خون بر جای می گذارند.

در این آزمایش، ۴۵ فرد سالم که اضافه وزن داشتند (۲۱ تا ۷۰ ساله) ، مورد بررسی قرار گرفتند. در طول دوران ۵ هفته ای، این افراد ۳ نوع رژیم غذایی را رعایت کردند:

رژیم کم چرب (۲۴ درصد چربی)
رژیم با درصد چربی متعادل –  حاوی یک عدد آووکادو در هر روز
رژیم با درصد چربی متعادل
شرکت کنندگان بین هر رژیم، ۲ هفته استراحت داشتند و در شروع و پایان هر دوره رژیم، از خون آن ها نمونه گیری شد.

نتایج آزمایشات نشان داد که هر سه نوع رژیم، به مقادیر زیر باعث کاهش کلسترول بد خون (LDL) شدند:

رژیم کم چرب: ۷٫۴ mg
رژیم چربی متعادل به همراه آووکادو: ۱۳٫۵ mg
رژیم چربی متعادل بدون آووکادو: ۸٫۳ mg
این نتایج نشان می دهد خوردن روزانه یک عدد آووکادو، می تواند در پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی مؤثر باشد، چرا که یکی از علل بیماری های قلبی بالا بودن میزان کلسترول بد (LDL) می باشد.

البته این نکته حائز اهمیت است که رژیم آووکادو به تنهایی و بدون رعایت سایر عوامل دخیل در سلامت قلب و عروق، نمی تواند ۱۰۰ درصد قلب و عروق را از خطر دور نگه دارد. فعالیت بدنی مناسب و کافی، عدم استعمال دخانیات و رژیم غذایی سالم، در کنار هم قلب و عروق را از عوارض بیماری زا حفظ می کنند.

منبع : shafajoo

  • تعداد بازدید : 788
  • زمان انتشار : ۰۲ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*