بی اشتهای عصبی چیست؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 16
  • ورودی گوگل : 37
  • تعداد کل مطالب : 4531
  • بازدید امروز : 15939
  • بازدید دیروز : 21239
  • بازدید این هفته : 72130
  • بازدید این ماه : 331374
  • بازدید کل : 5665452
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

بی اشتهای عصبی

بی اشتهای عصبی چیست؟

پرشین طب – دانستنی های پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ می خواهیم در این نوشته در مورد بی اشتهای عصبی صحبت کنیم ، بی اشتهای عصبی موضوعی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. اثرات بی اشتهایی عصبی بر سیستم اعصاب چیست؟ در صورتی که می خواهید در مورد این نوشته بیشتر بدانید تا انتهای موضوع با ما همراه باشید تا مطالب مفیدی را برای شما قرار دهیم.

بی اشتهای عصبی چیست؟

آیا برای کاهش وزن در رژیم غذایی خاصی به سر می‌برید؟ اگر جوابتان مثبت است باید بگوییم که در این وضعیت میزان حساسیت شما نسبت به اختلالاتی مانند بی اشتهایی عصبی بیشتر می‌شود و اگر این اختلال را درمان نکنید، می‌تواند تأثیرات مصیبت باری بر دی‌ان‌ای شما داشته و در کل آن را تغییر دهد.

اثرات بی اشتهایی بر سیستم عصبی

محققان طی تحقیقاتی دریافته اند که هرچه مدت زمان اختلالات غذایی در فرد بیشتر باشد، احتمال بروز تغییر در متیل دار شدن دی‌ان‌ای آن فرد و مشکلات مربوط به آن بیشتر خواهد بود. وقتی فرآیند متیل دار شدن دچار تغییر شود، انتشار ژن هم تغییر کرده و ویژگیهایی که توسط این ژن‌ها کنترل می‌شوند به شکلی منفی تحت تأثیر این تغییر قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر، تغییر در فرآیند متیل دار شدن می‌تواند منجر به بروز تغییراتی در واکنشهای احساسی، عملکرد فیزیولوژیکی و رفتار‌ها شود.

بی اشتهای عصبی

بی اشتهای عصبی

تحقیقات نشان می‌دهد زنانی که دچار بی اشتهایی عصبی هستند، مزمن بودن بیماری در آن‌ها با تغییرات فرآیند متیل دار شدن در ژنهایی که مسئول تشویش، رفتارهای اجتماعی، عملکردهای مختلف سیستم مغزی و عصبی هستند، بیشتر و بارز‌تر است.

یافته های جدید نشان می‌دهد اختلالات غذایی ناشی از نگرانیهای ظاهری، با تصویر بدن یا نتایج حاصل از الگوهای نامناسب رژیمی ارتباطی ندارد. آن‌ها گویای تأثیرات بیولوژیکی محیطی در افراد مبتلا است که متعاقبا مجبور می‌شوند مدام رژیم بگیرند.

منبع : seemorgh

  • تعداد بازدید : 81
  • زمان انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
persianteb


*