بیماری برادیکاردی (کاهش ضربان قلب): علائم، درمان و پیشگیری

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 14
  • ورودی گوگل : 47
  • تعداد کل مطالب : 4604
  • بازدید امروز : 10537
  • بازدید دیروز : 11291
  • بازدید این هفته : 79624
  • بازدید این ماه : 293532
  • بازدید کل : 6575822
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

بیماری برادیکاردی

بیماری برادیکاردی (کاهش ضربان قلب): علائم، درمان و پیشگیری

بیماری های مختلفی در جهان وجود دارد، برخی بیماری ها طول درمان کوتاه و برخی دیگر طول درمان بلند مدت دارند، در این نوشته می خواهیم در مورد برادیکاردی صحبت کنیم و مطالب جامعی در مورد این بیماری برای شما قرار دهیم ، در اوایل نوشته تعریفی از برادیکاردی قرار می دهیم ، در ادامه ی مطلب علائم و مشخصات این بیماری را ذکر کرده و سعی شده است در انتهای مطلب در مورد راهکارهای درمان برادیکاردی سخن گفته شود. قصد داریم مطالب جامعی در مورد تمامی بیماری ها آماده کرده و در سایت قرار دهیم. بهتر است برای پیدا کردن بیماری مورد نظر خود از آیکون جستجو بالای صفحه یا دسته بندی الفبایی بیماری استفاده کنید، این نوشته اختصاص دارد به برادیکاردی.

تعریف

به کاهش ضربان قلب به کمتر از ۶۰ عدد در دقیقه گفته‌می‌شود.

علائم و نشانه ها

افرادی که دارای برادی کاردی خفیف هستند معمولاً بدون علامت هستند به ویژه وقتی ضربان قلب آن‌ها بین ۵۰ تا ۶۰عدد باشد اما وقتی ضربان کمتر شود نشانه‌ها می‌تواند ایجاد شود که عبارتند از:

سنکوپ (syncope)
سرگیجه (Dizziness)
ضعف (Weakness)
خستگی (Fatigue)
نفس‌های کوتاه (Shortness of breath)
درد قفسه سینه (Chest pains)
اختلال خواب (Disturbed sleep)
گیجی (Confusion)

علل و عوامل خطرساز

اختلال در تولید پالس توسط گره سینوسی و یا بلوک مسیر ‏الکتریکی در گره دهلیزی – بطنی است. درموارد خفیف ممکن است ضربان قلب در حالت استراحت نیاز بدن را تامین نموده و ‏فرد علامتی نداشته باشد ولی در هنگام فعالیت بعلت عدم افزایش طبیعی ضربان قلب، ‏علائم سرگیجه، ضعف و خستگی زودرس ایجاد می شود. در مواردی که برادیکاردی ‏شدید وجود داشته باشد، علائم بیماری درهنگام استراحت نیز ایجاد می شود. این ‏علائم شامل سرگیجه، تعریق ، احساس سبکی سر و در موارد شدید غش یا سنکوپ ‏می باشد.

درمان بیماری

در صورتی که علت قابل برگشت برای برادیکاردی (از قبیل داروها) وجود ‏نداشته باشد تنها درمان مؤثر برای رفع علائم تعبیه پیس میکر دائم می باشد.

پیشگیری

ندارد.

منبع : alodoctor.ir

  • تعداد بازدید : 2,225
  • زمان انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
persianteb


*