به شوهرتان عشق بورزید

مجموعه: اختصاصی سایت, روانشناسی همسران, زناشویی تعداد بازدید: 399
به شوهرتان عشق بورزید

به شوهرتان عشق بورزید

هر فرد، باید در زندگی مشترک دارای استقلال و قدرت باشد. قدرتی که هم به شریک یک زندگی لطمه نزند، هم موجب پیشرفت و کسب موفقیت او در زندگی شود. زنان به خوبی می دانند که چگونه می توانند مورد عشق و احترام شوهرشان قرار بگیرند و همزمان احساس قدرتمندی و مستقل بودن را تجربه کنند. تکنیک های زیر را راهنمای خوبی برای قدرت بخشی به زنان است:

احساسات خود را کنترل کنید

بعضی از زنان قادر به کنترل هیجانات و احساسات خود نبوده و با از کوره در رفتن و احساساتی شدن، موجب تضعیف روح و روان خود می شوند. در حالی که زنان قدرتمند زنانی هستند که می دانند چگونه احساسات خود را کنترل کنند و محیط خانواده را در آرامش نگه دارند. طبیعی است آرامش فرزندان و شوهر یک زن، در گرو آرامش خود آن زن است.

فرصت ها را دریابید

بسیاری از جدال های زن و مرد ناشی از تفاوت زنان و مردان در مورد همدیگر است. مردان بنا به تفاوت های جنسیتی تمایل به پرگویی ندارند و ترجیح می دهند مسایل و موانع را در ذهن خودشان تحلیل و بررسی کرده و در مورد آن ها تصمیم گیری کنند، اما زنان ترجیح می دهند افکارشان را به زبان بیاورند و بعد تصمیم بگیرند و این به آن معنی نیست که زنان زیاد حرف نزنند، بلکه تاکیدی است برا این که زنان قدرتمند خوب می دانند در چه زمان و مکانی ، چه سخنی را بگویند.

قدرت ببخشید و قدرتمند بمانید

آدمی آنچه از خود بروز می دهد، مطابق قانون جاذبه ، همان را دریافت می کند. زنان در صورتی که می خواهند قدرتمند باشند ، باید به شوهرشان قدرت ببخشند. تحسین نقاط قوت مرد و قدردانی از آن موجب می شود وی نیز به تدریج نقاط مثبت همسرش را دریابد و به آن ببالد.

استقلال مالی و اعتماد به نفس

استقلال مالی چیزی است که به آدمی قدرت می بخشد. آموختن مهارت هایی که موجب کسب درآمد شود به زنان کمک می کند، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و احساس قدرتمند بودن کنند.

تحکیم پایه های قدرت با عشق

زنان با عشق ورزیدن به شوهرشان، می توانند روابط خود را تحکیم بخشیده و در کنار شوهرشان احساس قدرت کنند.

صبور و متفکر باشید

صبور بودن یکی از ویژگی های افراد قدرتمند است. آموختن این مهارت چندان سخت نیست، صبور بودن به زن و مرد اجازه می دهد با آگاهی و آرامش بیشتری تصمیم گرفته و از بروز هر گونه اشتباهی جلوگیری کنند. افراد صبور قادرند بهتر فکر کنند.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “به شوهرتان عشق بورزید”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار