به دنبال داروی جدید برای درمان آرتروز

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 32
  • تعداد کل مطالب : 4563
  • بازدید امروز : 7103
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 19142
  • بازدید این ماه : 177141
  • بازدید کل : 5982031
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

به دنبال داروی جدید برای درمان آرتروز

اگرچه آرتروز یک بیماری قابسل کنترل است ولی در حال حاضر درمان قطعی برای آن وجود ندارد. حال تحقیقی انجام شده است که هدف آن درمان آرتروز بدون عوارض منفی دارو بر دیگر بخش های بدن است. امروزه داروهای معمول برای آتروز شامل مسکن ها و داروهای ضدالتهاب هستند. داروهای جدیدتر که برای کاهش التهاب از طریق انسداد علائم التهاب طراحی شده اند موثر هستند ولی متاسفانه می توانند تاثیرات منفی شدیدی مانند عفونت در پی داشته باشند زیرا این داروها در دیگر بخش های بدن نیز موجب توقف کار سیستم ایمنی می شوند. تحقیقی که از آن یاد کردیم به دنبال یافتن دارویی بود که به طور خاص به قسمت های مبتلا به آرتروز رسانده شود و از سوی دیگر عوارض منفی دیگر داروها را نداشته باشد.

محققان این پژوهش معتقدند که این روش با افزایش تمرکز دارو می تواند باعث موثرتر شدن درمان و کاهش عوارض منفی از یک سو و کاهش دوز مصرفی دارو و در نتیجه کاهش مخارج درمان از سوی دیگر شود.

داروهای افسردگی و سلامت دندان

گروهی از محققان دانشگاه مک گیل دریافته اند کسانی که داروهای ضدافسردگی مصرف می کنند بیشتر با احتمال عدم موفقیت ایمپلنت های دندانی روبه رو می شوند. از آنجایی که گفته شده داروهای رایج ضدافسردگی عاملی برای افزایش خطر شکستگی استخوان ها و ضعف سازو کار تشکیل استخوان ها به حساب می آیند، دانشمندان کنجکاو بودند که اثر آنها را روی ایمپلنت های دندانی هم مطالعه کنند و با کمال شگفتی دریافتند که اثر منفی این داروها روی ایمپلنت های دندانی بسیار شدید است. به عقیده محققان بهتر است افرادی که از داروهای ضد افسردگی استفاده می کنند برای انجام پروتزهای دندانی، یا هر پروتز دیگری با پزشک خود در رابطه با مصرف داروهای ضدافسردگی مشورت کنند

مسکن لاغر می کند؟

برخی اثرات جانبی داروها مفید هستند و باعث می شوند که پژوهشگران در زمینه های متفاوتی داروها را مورد آزمایش قرار دهند. به عنوان مثال مطالعه جدیدی که در ژاپن انجام شده نشان داده است موش های تغذیه شده با فلوبیپروفن- داروی ضدالتهابی که برای بیماری های ورم مفاصل بسیار تجویز می شود- در مقایسه با موش هایی که تغذیه بدون دارو داشته اضافه وزن پیدا نکردند. محققان می گویند برخلاف سایر مسکن ها، فلوبیپروفن تجمع نوع خاصی از پروتئین ها را که در گسترش چربی ها همکاری دارند، کاهش می دهد.

  • تعداد بازدید : 990
  • زمان انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*