بهبود لکه های سیاهی که بر روی بینی هستند، با این ۳ روش!

مجموعه: سلامت, سلامت پوست ، مو و ناخن تعداد بازدید: 533
بهبود لکه های سیاهی که بر روی بینی هستند، با این ۳ روش!

بهبود لکه های سیاهی که بر روی بینی هستند، با این ۳ روش!

میتوان به جرات گفت که همه ما بر صورت صورت به ویژه بینی، لکه ها و دانه های سیاه رنگی داریم که برای برخی شدت آن زیاد و برای برخی دیگر کم است. اما تا بحال برای این دانه هاس ریز سر سیاه فکر چاره ای کرده اید؟ درمان های پر خرجی برای از بین بردن این دانه های سیاه وجود دارد که شاید نتیجه دلخواه شما هم نباشد . چرا به درمان طبیعی رو نیاوریم؟! درمان های خانگی که بسیار ساده و بدون خطر بوده و رضایت بیشتری را نیز در پی دارد.

در متن زیر سه روش برای درمان این دانه های مزاحم صورت و بینی در نظر گرفته ایم که فکر میکنیم همه ما به راحتی بتوانیم آن را تهیه کنیم و مورد استفاده قرار دهیم:

اول:

پس از اینکه قهوه نوشیدند لجنی که در ته آن باقی می ماند سرد کرده بر روی حوله سفید و تمیز می ریزیم و صورت خود را به آرامی با حرکت دایره ای ماساژ می دهیم سپس با آب می شوئیم.

دوم:

یک کاسه پر از چای بابونه گرم نیاز دارید. صورت خود را به کاسه نزدیک کرده و سر خود را با حوله بپوشانید. ۱۰ دقیقه نگه دارید تا بخار بابونه به سینوسها نفوذ کند و از شر دانه های سرسیاه روی پوست خلاص خواهید شد.

سوم:

یک لیوان آب معدنی و ۴ قاشق غذاخوری جوش شیرین را مخلوط کنید. این مخلوط را بر روی صورت بزنید، اما به اطراف چشم نزنید اجازه دهید که مخلوط به مدت ۱۰ دقیقه بماند سپس با آب ولرم بشوئید.

منبع : hidoctor.ir

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بهبود لکه های سیاهی که بر روی بینی هستند، با این ۳ روش!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار