بشکه هندوانه ای نوشیدنی شب یلدا

مجموعه: آشپزی, دستور پخت تعداد بازدید: 232
بشکه هندوانه ای نوشیدنی شب یلدا

بشکه هندوانه ای نوشیدنی شب یلدا

پرشین طب – دستور پخت | به گزارش پرشین طب؛ بشکه هندوانه ای ، یک نوشیدنی خاص برای شب یلدا. برای شب یلدا که بهانه ای است برای دور هم بودن می توانید خلاقیت خود را به کار بگیرید. چرا که در این شب همه ی بزرگ تر های خانواده و فامیل دور هم جمع می شوند و می تواند یک شب جالب و به یاد ماندنی باشد ، ازین رو شما می توانید با ایده های خاص خود به سراغ درست کردن انواع کیک ها و نوشیدنی ها بروید. در این نوشته ما قصد داریم تا به شما روش درست کردن بشکه هنداونه ای را آموزش بدهیم. این بشکه هنداونه ای بسیار ساده می باشد و هر کسی می تواند با کمی مهارت به درست کردن این بشکه هنداونه ای زیبا بپردازد. در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید تا با ارائه ایده های جالب شب یلدای به یاد ماندنی را رقم بزنیم.

بشکه هندوانه ای برای شب یلدا

شب یلدا یکی از بهترین و خاطره انگیزترین شب ها برای ما ایرانیان است و به همین بهانه دور یکدیگر جمع شده و آن را جشن میگیریم. یکی از بهترین ایده ها برای پذیرایی از میهمانان در شب یلدا استفاده از بشکه های هندوانه ای است.

در همین رابطه بخوانید : شیرینی مافین انار و موز برای شب یلدا

بشکه هندوانه ای 2

بشکه هندوانه ای ۲

برای شب یلدا یک بشکه هندوانه ای درست کنید. ابتدا هندوانه را کامل شسته و خشک کنید. با مداد دایره ای را روی قسمت بالای هندوانه کشیده و با چاقوی تیز آن را دربیاورید. با قاشق غذاخوری هندوانه های درون پوست هندوانه را جدا کرده و درون مخلوط کن بریزید. یک شیر تمیز را خریداری کنید و به اندازه لوله آن روی پوسته هندوانه را سوراخ  کنید. شیر را به بدنه هندوانه نصب کنید. آب هندوانه میکس شده را درون هندوانه بریزید. این بشکه هندوانه ای را روی یک ظرف پایه دار قرار داده و برای پذیرایی از میهمانان تان در شب یلدا از آن استفاده کنید.

منبع : seemorgh

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بشکه هندوانه ای نوشیدنی شب یلدا”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار