بزرگ‌کردن سینه‌ها از تزريق سرم نمکین

مجموعه: اخبار, اخبار پزشکی تعداد بازدید: 301
بزرگ‌کردن سینه‌ها از تزريق سرم نمکین

بزرگ‌کردن سینه‌ها از تزريق سرم نمکین

در علم پزشکی هر روز خبرهای تازه ای به گوش می رسد . یکی از اخباری که امروز بر روی شبکه های مختلف ارائه شد مربوط به خانم ها بود ، آنجایی که دانشمندان و پژوهشگران روشی را ابداع کردند که به کمک آن می توان حجم سینه زنان را افزایش داد ؛ البته فقط برای مدتی کوتاه . قطعا همه خانم ها برای رفتن به مهمانی خود را آراسته می کنند و با انتشار این خبر می توان گفت به یکی از کارهایی که قبل رفتن مهمانی انجام می دادند اضافه شده است . این خبر توسط پژوهشگران آمریکایی اعلام شد و در آن زنان می توانند به طور کوتاه ( ۲۴ ساعت ) از افزایش سینه خود بهره ببرند . . .

پيش از اين ، براي بزرگ كردن سينه از پروتز‌هایی استفاده مي‌شد كه يا داخل آنها با سرم نمکی پر شده بود يا حاوي ژل بودند. از نظر حساسیت پروتز‌هاي حاوي سرم نمكي كم‌خطرتر محسوب مي‌شدند چون سرم نمکی کاملا با بدن سازگار است و بلافاصله جذب می شود اما چون‌ در موارد نادری سرم داخل آنها از منافذی که در جدار پروتز وجود داشت تخلیه می‌شد برخی جراحان پروتزهای حاوی ژل را ترجیح دادند.

به هر حال‌ کاشت پروتز سینه عملی دردناک و پرهزینه است و بايد در بيهوشي كامل انجام شود و بعد از عمل فرد تا مدتي درد دارد و بايد استراحت كند. نورمن رو، جراح پلاستیک آمریکایی موفق به ابداع روشی شده‌است که به کمک آن با هزینه بسیار کمتر از کاشت پروتز سینه می‌توان به سینه‌ها حجم بیشتری داد. این روش به‌خصوص برای خانم‌هایی که نمی‌دانند بزرگ‌کردن سینه آنها را زیباتر می‌کند یا نه! توصیه‌ می‌شود.

در این تکنیک برای بزرگ‌کردن سینه‌ها از تزريق سرم نمکین داخل بافت سينه استفاده می‌شود اما مشکل اینجاست که بر‌خلاف پروتز نمی‌توان قبل از تزریق تصور کرد که سینه‌ها چه حالتی پید‌ا می‌کنند. متخصصان توصیه می‌کنند چون این تکنیک جدید و عوارض آن ناشناخته است خانم‌ها در انجام آن حد اعتدال را رعایت کنند.

منبع : hidoctor.ir

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بزرگ‌کردن سینه‌ها از تزريق سرم نمکین”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار