برنج هاشمی،برنج درجه یک ایرانی

مجموعه: ریپورتاژ تعداد بازدید: 893
برنج هاشمی،برنج درجه یک ایرانی

برنج هاشمی،برنج درجه یک ایرانی

خرید برنج هاشمی درجه یک همواره یکی از دغدغه های خانوارهای ایرانی به شمار میرود . با توجه به رشد روز افزون واردات برنج خارجی و همینطور برخی سواستفاده هایی که فروشندگان برنج در مخلوط کردن برنج ها برای رسیدن به سود بیشتر انجام میدهند خرید برنج هاشمی درجه یک بسیار مشکل است .

برنج درجه یک ایرانی دارای عطر ، طعم و پخت بی نظیر است .

برنج درجه یک گیلان معمولا در چند دسته کشت میشود :

برنج هاشمی ، برنج صدری ، برنج علی کاظمی و برنج حسن سرایی .

البته هستند برنج هایی که به دلیل پر محصول بودن نیز در این مناطق کشت میشوند مانند برنج فجر . اما این برنج به دلیل کیفیت پایین تر به نسبت برنج هاشمی معمولا توسط رستوران ها خریداری میشوند.

در این پست به شما سایتی را معرفی میکنیم که با فروش مستقیم برنج گیلان و ارسال به سراسر کشور مشکلات خرید برنج هاشمی و برنج درجه ۱ ایرانی را رفع نموده است .

این فروشگاه با در دست داشتن شالیزارهای کشت برنج و نیز کارخانه برنجکوبی مدرن ، همواره برنج با کیفیت ، سورتینگ شده و بدون نا خالصی را خدمت هم میهنان عزیز ارائه میدارد .

برنج هاشمی درجه یک کشت شده در شالیزار های شهرستان آستانه اشرفیه برترین برنج از نظر طعم و عطر کیفیت برای مصرف خانوار ایرانی میباشد.

از آنجایی که این برنج های مورد فروش در فروشگاه ۱۰۰۰۹۰ بدون هیچگونه واسطه ای و مستقیما توسط تولید کننده عرضه میگردد ، کمترین قیمت رقابتی را داراست و کلیه برنج های موجود در این فروشگاه تولید سال بوده و به قیمت فله و در گونی های ۵ الی ۱۰۰ کلیویی عرضه میگردد.

شما عزیزان میتوانید جهت خرید مستقیم برنج گیلان بر روی لینک فروشگاه ۱۰۰۰۹۰ کلیک نموده و از خرید مستقیم بدون واسطه لذت ببرید .

خرید برنج هاشمی درجه یک

مورد تایید پرشین طب

برنج هاشمی،برنج درجه یک ایرانی

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “برنج هاشمی،برنج درجه یک ایرانی”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار