بررسی مشکلات چاقی در خانم ها

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4599
  • بازدید امروز : 3067
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 25773
  • بازدید این ماه : 239681
  • بازدید کل : 6521971
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

مشکلات چاقی در خانم ها

بررسی مشکلات چاقی در خانم ها

پرشین طب – سلامت بانوان | به گزارش پرشین طب؛ قصد داریم در این نوشته در مورد مشکلات چاقی در خانم ها صحبت کنیم ، یکی از مشکلات چاقی در همه افراد بیماری های مختلف می باشد. این مشکلات در سنین بالا باعث بروز بیماری های مختلفی می شود. اضافه وزن و چاقی در خانم ها معمولا به دلیل اهمیت به تناسب اندام پسندیده نیست ، می خواهیم در این نوشته در مورد مشکلات بهداشتی چاقی در خانم ها صحبت کنیم ، رژیم های مختلفی برای رسیدن به وزن ایده آل وجود دارد. در صورت تمایل به شما عزیزان همیشه همراه پیشنهاد می کنیم تا انتهای نوشته با موضوع مشکلات چاقی در خانم ها همراه سایت باشید.

بررسی مشکلات چاقی در خانم ها

چاقی در خانم‌ها یکی از مشکلات بهداشتی در جامعه می‌باشد که می‌توان عوامل مختلفی برای آن برشمرد، یکی از آنها رژیم‌های سخت می‌باشد که بعد از مدتی دوباره افزایش وزن خواهند داشت.

براساس تحقیقات دانشگاه کلرادو، پژوهشی بر روی موش‌های نر و ماده انجام شده و براساس آن اگر برای تغییر وزن موش‌های نر فعالیتی صورت گیرد می‌تواند پایدارتر باشد اما در موش‌های ماده تغییر وزن به مراتب بیشتر خواهد بود. آنها دریافتند که مردان در تغییر وزن بدن خود پایدارتر خواهند بود.

مشکلات چاقی در خانم ها

مشکلات چاقی در خانم ها

همچنین در خانم‌ها بررسی شده که مشکلات چاقی با توجه به یائسگی بیشتر و بیشتر خواهد شد. دانشمندان همچنان در حال تحقیق و بررسی هستند که چرا مردان می‌توانند از وزن خود که به واسطه رژیم کنترل شده، قوی‌تر و با ثبات‌تر باشند.

گذشته از یائسگی که در خانم‌ها فراگیر می‌باشد تنها عاملی که می‌توان به آن اشاره نمود شاید فعالیت بدنی بیشتر مردان باشد.

توصیه پزشکان و محققین بر آن است که تا می‌توانید فعال بمانید و یک زندگی متعادل داشته باشید. پس فعال باقی بمانید.

منبع : zendegionline

دسته بندی:سلامت , سلامت بانوان
  • تعداد بازدید : 77
  • زمان انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۶
persianteb


*