بررسی اثرات دعا کردن از نظر پزشکی

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 48
  • ورودی گوگل : 426
  • تعداد کل مطالب : 3945
  • بازدید امروز : 20069
  • بازدید دیروز : 12184
  • بازدید این هفته : 113259
  • بازدید این ماه : 504030
  • بازدید کل : 2491041
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

اثرات دعا کردن از نظر پزشکی

بررسی اثرات دعا کردن از نظر پزشکی

پرشین طب – پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ دعا کردن اثرات معجزه آسایی دارد ، بررسی اثرات دعا کردن از نظر پزشکی می تواند جالب باشد ، از منظرهای مختلف ثابت شده است که در دعا کردن منفعت می باشد ، ما قصد داریم از نظر روحی و روانی به بررسی اثرات دعا کردن بپردازیم. در صورت تمایل پرشین طب را با موضوع اثرات دعا کردن از نظر پزشکی همراهی کنید.

 بررسی اثرات دعا کردن از نظر پزشکی

بشر از زمانی که به هستی و وجود خود اندیشید، دعا به یکی از کارهای روزمره اش تبدیل شد. حتی کسانی که به معنویات اعتقاد چندانی ندارند در مواقع اضطرار و نگرانی دست به دعا برده و از نیرویی برتر کمک می طلبند. محققان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که دعا فواید زیر را دارد:

۱- کف نفس را بهبود می بخشد
کف نفس دقیقا مانند یک ماهیچه عمل می کند و ممکن است خسته شود. ماهیچه های بدن فقط زمانی قوی می شوند که ورزش و تمرین بسیار و در عین حال مرتب انجام شود که البته چنین کاری بسیار سخت و تاحدی طاقت فرساست و بیشتر مردم از انجام دادن آن طفره می روند.

فعالیت هایی هم که کف نفس را آموزش می دهند همین قدر خسته کننده هستند  و ممکن است فرد نتواند ماهیچه های کف نفس خود را قوی کند و همیشه آنها را ورزش دهد. مثلا وقتی از نظر احساسی خسته و یا ناراحت هستید ممکن است پرخوری کنید. اما دعا می تواند به فرد کمک کند که ماهیچه های کف نفس خود را تقویت کند و افرادی که هرروز دعا می کنند، بررفتار خود تسلط بیشتری دارند.

اثرات دعا کردن از نظر پزشکی

اثرات دعا کردن از نظر پزشکی

۲- فرد را مهربان و بخشنده تر می کند
بنابر اعتقاد روانشناسان دعا کردن برای دیگران باعث می شود که فرد رفتارهای تهاجمی از خود نشان ندهد و با کوچکترین موضوعی از کوره در نرود. او به تدریج مهربان تر و ملایم تر می شود و خیلی راحت تر از خطا و گناه دیگران می گذرد.

۳- اعتماد را افزایش می دهد
تحقیقات نشان داده است که مردم وقتی در کنار هم به دعا و نیایش می پردازند، نسبت به هم احساس نزدیکی و اتحاد می کنند و اعتمادشان افزایش می یابد. این موضوع از آن جهت جالب است که می توان با انجام دادن مراسم های نیایش همگانی، بین مردم یک جامعه، دوستی و اتحاد به وجود آورد.

۴- دعا جسم را از اثرات مخرب اضطراب رها می کند
افرادی که با کوچکترین رخدادی دچار اضطراب می شوند ، بسیار در معرض صدمات جسمی هستند. در واقع بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی، دیابت، تنش بالا، زخم معده و میگرن براثر اضطراب به وجود می آیند. اما اگر این افراد دعا و نیایش را به عادت روزمره شان تبدیل کنند، از اضطراب و ناراحتی های فیزیکی ناشی از آن خلاص خواهند شد و همچنین هرگز دچار افسردگی نمی شوند.

۵- جلوی احساسات افراطی را می گیرد
بیشتر مردم هنگام روبه رو شدن با موضوعات ناراحت کننده به سرعت واکنش های احساسی بسیار منفی همچون خشم و عصبانیت از خود نشان می دهند. اما دعا کمک می کند که فرد زمان مناسبی برای تفکر و اندیشیدن به موضوعات مختلف بگذارد و همین آرامش ناشی از دعا به او کمک می کند که واکنش های احساسی منفی از خود نشان ندهد.

۶- فرد را شادتر می کند
تحقیقات نشان داده است که دعا کردن باعث افزایش هورمون دوپامین – یا اصطلاحا هورمون شادی شده و فرد را شاد می کند و آرامشی وصف ناپذیر به او می بخشد.

۷-عمر را طولانی می کند
علاوه بر تمام فوایدی که ذکر شد، دعا یکی از بهترین ابزارهای طولانی کردن عمر است. در حقیقت بسیاری از کسانی که دعا و عبادت به یکی از کارهای روزمره شان تبدیل شده بوده است عمری طولانی و با کیفیت داشته اند. اگر شما نیز می خواهید طولانی عمر کنید، هر روز صبح که از خواب بلند می شوید و  شب ها پیش از خواب چند دقیقه دعا کنید و اثرات مثبت آن را با تمام وجودتان لمس کنید.

منبع : zendegionline

  • تعداد بازدید : 137
  • زمان انتشار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
persianteb


*