بدن خود را اینگونه سم زدایی کنید !

مجموعه: سلامت, سلامت جسمی تعداد بازدید: 380
بدن خود را اینگونه سم زدایی کنید !

بدن خود را اینگونه سم زدایی کنید !

سم زدایی کردن بدن میتواند به انسان در فعالیت های روزانه ای که انجام می دهد کمک بسیاری انجام دهد . لفظ سم زدایی به این معنی است که برخی از مواردی که می بایست برای سالم بدن انجام شود را به نحو درستی پیگیری کنیم . سم زدایی همان تصفیه بدن می باشد که با اعمالی انجام می شود . اگر روزانه اعمالی که در ادامه خواهیم گفت به درستی انجام پذیرند ، می توان گفت تصفیه بدن به خوبی انجام می پذیرد . مطمئنا اگر این سم زدایی انجام نپذیرد و این سموم در بدن تجمع کنند می تواند باعث بروز مشکلاتی شود که نتیجه آن بسیار دردناک خواهد بود .

در اینجا برخی از راه های آسان برای سم زدایی روزانه است که می تواند به سالم ماندن بدن کمک کند:

۱ ) نوشیدن مقدار زیادی آب

آب راحت ترین و بهترین شکل سم زدایی  است که به آسانی در دسترس ما است.  نوشیدن مقدار زیادی آب در طول روز به دفع سموم اضافی بدن کمک میکند. این به کاهش وزن هم  کمک می کند، و همچنین توازن بدن را حفظ میکند.

۲ ) خوردن غذاهای تازه

هنگامی که از خوردن غذاهای بسته بندی شده دوری میکنید، یعنی از مواد شیمیایی و نگهدارنده در غذاهای آماده اجتناب میکنید. به علاوه، غذاهای تازه دارای ویتامین ها ومواد معدنی است که در سلامت بدن و از بین بردن سموم موثر است.

۳ ) ورزش

اگر می خواهید سم زدایی سالم روزانه داشته باشید عرق لازم است ، پس برای اینکه عرق کنید باید ورزش کنید تا هم قلب سالمی داشته باشید و هم  سموم را از طریق عرق  بیرون کنید و هم اینکه اکسیژن تاره را به بدن برسانید.

۴ ) خواب خوب

خواب و استراحت برای بدن و سلامتی مهم هستند، خواب خوب درست مثل غذای خوب است. . نیازی به گفتن نیست، باید صبح زود بیدار بشوید چون صبح بدن می تواندسموم را، از طریق حرکات روده از بین ببرد. اگر آن را نگه دارید یا به تاخیر بیاندازید سموم جذب شده و شدت آن افزایش میابد.

۵ ) تمیز کردن بدن

در زمان استحمان بدن به خوبی تمیز شده و سم زدایی می شود و سیستم ایمنی بدن تقوییت می شود.

منبع : hidoctor

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بدن خود را اینگونه سم زدایی کنید !”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار