با روغن نعناع لب هایتان را حجیم‌تر کنید!

مجموعه: سلامت, سلامت دهان و دندان تعداد بازدید: 1432
با روغن نعناع لب هایتان را حجیم‌تر کنید!

با روغن نعناع لب هایتان را حجیم‌تر کنید!

در این پست می خواهیم به خانم های جوان توجه ویژه ای کنیم . ممکن است هر یک از شما خانم ها بدنبال زیبایی بیشتر باشید و به چهره کنونی خود بسنده نکرده باشید. معمولا خواستن زیبایی بیشتر در زنان امری ذاتی است ، به همین دلیل اکثر خانم ها بدنبال راه هایی هستند تا بتوانند زیبایی خود را افزایش دهند . امروزه عمل های زیبایی زیادی انجام می شود که یکی از این عمل ها مربوط به قسمت لب و دهان است . حجیم تر کردن لب ها برای عده ای از خانم ها از اولویت زیادی برای زیبایی برخوردار است . حال ما می خواهیم چند راه خانگی برای حجیم تر کردن لبها به شما عزیزان آموزش دهیم .

هیدراته شدن: خیلی حیاتیه که با نوشیدن آب به اندازه کافی هیدارته (دچار کم آبی نشین) بمونین. نوشیدن آب به مقدار کافی بهتون کمک میکنه لبهاتون حجیم بشن. یادتون باشه که همیشه از یه نرم کننده لب با کیفیت که حاوی SPF باشه هم استفاده کنین.

پوسته پوسته شدن لب: دفعه بعدی که لبهاتون پوسته پوسته میشن، اون رو فقط به بدنتون مربوط ندونین. شکر قهوه و روغن نارگیل رو با هم ترکیب کرده و به آرامی روی لبهاتون بکشین. این کار جریان خون رو افزایش داده و به لبها حجم میده.

بخار: قبل از اینکه دوش بگیرین، یه لایه ضخیم نرم کننده لب بزنین. وقتی دارین دوش میگیرین اونا رو پاک نکنین، چون بخار باعث میشه نرم کننده نفوذ کرده و در نتیجه لبها صاف و نرم بشن.

روغن نعناع: بعضی اوقات تحریک پوست میتونه باعث بشه به نتیجه مورد نظر برسین، به این صورت که روغن نعناع رو روی لبها بزنین تا لب رو تحریک کرده و باعث بشه که کمی تورم کنن.

حجم دهنده لب: یه حجم دهنده لب با کیفیت خریداری کنین. این حجم دهنده ها باعث میشن که لبها بزرگتر به نظر برسن.

منبع : novinzi

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

2 دیدگاه برای “با روغن نعناع لب هایتان را حجیم‌تر کنید!”

  1. سعید

    سلام به شما سرور گرامی خدای مهربان پشت و پناهتان موفق و موید باشین خیلی ممنون و سپاس گذارم که به وبمون اومدین سایت شما فوق العاده هست با مطالب عالی و کاربردی
    من با اجازه سایت قشنگتون رو لینک می کنم

  2. سلام. از حسن توجتون بسیار سپاسگزارم.

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار