با این چند نکته والدین موفقی شوید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 41
  • تعداد کل مطالب : 4604
  • بازدید امروز : 9145
  • بازدید دیروز : 11291
  • بازدید این هفته : 78232
  • بازدید این ماه : 292140
  • بازدید کل : 6574430
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

والدین موفقی شوید

با این چند نکته والدین موفقی شوید!

خیلی از والدین دوست دارند تا اهمیت بیشتری به زندگی و فرزندان خود بدهند اما به دلیل اعتماد به نفس پایین و مشکلات دیگر نمی توانند ، ما در این نوشته سعی کرده ایم نکاتی را به شما بگوییم که با این چند نکته والدین موفقی می شوید.

کم خوابی هم مثل بیماری های و عاطفی به سراغ شما می آید

در صورتی که کم خوابی دارید و نمی تواند وظیفه مادری تان را انجام دهید ، با کودک تان چرت بزنید و کارهایی مانند شستن لباس ها و ظرف ها را به بعدا موکول کنید. چرا که اگر نتوانید وظایف خود را به درستی انجام دهید، شستن لبا ظرف ها و لباس ها مهم نخواهند بود. به این فکر نکنید که شما مادر خوبی نیستید و مشکلی دارید، تنها کمی استراحت کرده و دوباره انرژی کسب کنید.

زمان هایی که در خودرو تنها هستید یک جور استراحت کنید!

همین که سوار خودروی تان بشوید و به تنهایی به سوپر مارکت بروید ، حس می کنید آدم تازه ای هستید! برای اینکه دوباره سرحال شوید، در حالی که منتظرید فرزندتان را از مدرسه به خانه ببرید، با خودتان در مورد مهم ترین مسائل زندگی فکر کنید.

کودک تان را با سایر کودکان مقایسه کنید و می دانید که کودک تان بهترین است

صرف نظر از اینکه دیگران چه می گویند ، همه چیز طبیعی است ؛ شما فرزندتان را بهترین می دانید و کاملا درست می گویید. به این سمت بروید که بهترین کودک را داشته باشید.

همیشه موقع ارتباط با کودک تمام توجه تان را به او بدهید

این کار به اعتماد به نفس کودک تان کمک خواهد کرد. تلاش کنید که با او در حالی که پیامک تان را می خوانید یا نیم نگاهی به روزنامه دارید، صحبت نکنید و اگر به هر دلیلی نمی توانید توجه کامل خود را به فرزندتان بدهید، به وی بفهمانید که این کار غیر عامدانه است.

می توانید از چنین عبارتی استفاده کنید: «من واقعا مشتاقم حرف های الان تو را بشنوم، ممکن است چند لحظه به من فرصت بدهی تا کارم را تمام کنم و بعد به تو گوش کنم؟» اگر فرزندتان با این روش تربیت شود، او هم در قبال دیگران همین احترام و توجه را در رفتارش حفظ می کند.

یک نشانه بین خودتان داشته باشید

داشتن نشانه ای بین خود و فرزندتان مانند نوعی دست دادن، کلمات رمزی و … حس عمیقی ایجاد می کند. اهمیتی ندارد که این کار چقدر احمقانه به نظر می رسد یا چند سال باقی می ماند، مهم این است که یک چیز خاص تنها بین شما و فرزندتان به صورت اختصاصی وجود داشته باشد.

منبع : مجله تندرستی

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 660
  • زمان انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
persianteb


*