اگر توهم لرزشی دارید، بخوانید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 1970
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 72740
  • بازدید این ماه : 230739
  • بازدید کل : 6035629
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

توهم لرزشی

اگر توهم لرزشی دارید، بخوانید!

آیا برای شما هم اتفاق افتاده است که به طور مثال در حال حرکت در خیابان یا کوچه هستید و ناگهان حس کنید که گوشی تان در حال لرزش است ؟! در این حالت به سرعت تلفن خود را چک میکنید اما اثری از تماس نمی بینید؟! به این حالت سندروم لرزشی می گویند که توهم لرزشی هم نام دارد. این حالت فقط یه حس اشتباهی است که به شما دست می دهد. البته جای نگرانی نیست، این سندروم مشکلاتی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

نگران نباشین، این مسئله فقط برای شما اتفاق نمیفته و تنها نیستین. تقریبا از هر ۱۰ نفر، ۹ نفر این توهم رو حداقل یکبار در ماه تجربه میکنن. سندرم توهم لرزش و زنگ در بین کسانی شایع است که به طور منظم از دستگاه های الکترونیکی استفاده میکنن و خبر خوب اینه که فقط توی ذهنتون اتفاق میفته.

این سندرم نتیجه تمایل مغز به پر کردن شکاف ها و پیدا کردن الگوهاست. به طور معمول دو نوع گیرنده در انسان وجود داره که ارتعاشات رو تشخیص میدن : گلبول های Meissner و گلبول های Pacinian .

گلبول Meissner لرزش های کم و پایین رو دریافت میکنه، گلبول Pacinian روی فرکانس های بالای لرزش تمرکز میکنه.

تقریبا همه تلفن های همراه، در فرکانسی بین ۱۳۰ هرتز و ۱۸۰ هرتز ارتعاش دارن، که بین این دو گیرنده میفته. ویبره موبایل توسط هر دو گیرنده دریافت میشه اما گلبول های Pacinian رو بیشتر تحت تاثیر قرار میده. وقتی پوستتون به لباستون کشیده میشه یا با اشیای دیگه برخورد آرومی دارین، همین گیرنده دریافتشون میکنه و باعث میشه مغز فکر کنه که موبایلتون داره میلرزه.

سندرم توهم لرزش و زنگ روی سلامتیتون تاثیری نداره، اما اگه بیش از حد رخ میده و براتون آزار دهنده شده، باید سعی کنین ازش خلاص بشین. میتونین از حالت لرزش موبایلتون کمتر استفاده کرده و موبایلتون رو در جای همیشگی اش نذارین. این کار به مغز کمک میکنه تا نظارت بر لرزش و اشتباه هشدار دادن رو متوقف کنه.

منبع : novinzi

  • تعداد بازدید : 683
  • زمان انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*