اگر برای اولین بار می خواهید موهای خود را رنگ کنید بخوانید

مجموعه: سلامت, سلامت پوست ، مو و ناخن تعداد بازدید: 447
اگر برای اولین بار می خواهید موهای خود را رنگ کنید بخوانید

اگر برای اولین بار می خواهید موهای خود را رنگ کنید بخوانید

برای هر کاری باید دقت لازم را انجام دهید تا آن کار به نحوه احسن انجام شود ، در مورد رنگ کردن موهای سر هم باید به نکاتی که قرار است در این پست گفته شود توجه کنید، برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید در رنگ کردن مو سه نکته وجود دارد که ما به شما خواهیم گفت، کسانی که برای اولین بار می خواهند موها خود را رنگ کنند بهتر است به ۵ نکته اساسی توجه کنند که این نکات شامل شماره رنگ مو، توضیحات درج شده بر روی رنگ مو، زمان مناسب برای رنگ کردن مو و … می باشد. در صورتی که شما هم برای اولین بار است که می خواهید موهای خود را رنگ کنید با ما همراه شوید.

نکته ی اول : شما باید رنگ مویی را انتخاب کنید که ۱ یا ۲ درجه از رنگ موهای طبیعی خودتان روشن تر یا تیره تر باشد زیرا این تغییر چهره برای اولین بار بهتر است تا حد زیادی نزدیک به چهره ی طبیعی شما باشد .

نکته ی دوم : توضیحات روی برچسب رنگ مو را به دقت مطالعه کنید و به موقع رنگ مو را از روی موهایتان بشویید ، و به هیچ عنوان بیشتر از زمان ذکر شده رنگ مو را روی موهایتان باقی نگذارید زیرا باعث آسیب رساندن به ریشه ی موهایتان می شود.

نکته ی سوم : بهتر است موهایتان را زمانی رنگ کنید که چرب باشد زیرا چربی روی موها باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به موها می شود.

نکته ی چهارم : برای جلوگیری از آسیب رسیدن به موهایتان بهتر است که از یک نوع رنگ استفاده کنید و چند رنگ مو را باهم مخلوط نکنید.

نکته ی پنجم : حتما پس از رنگ کردن موهایتان از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده و ماسک های تغذیه ای مناسب استفاده کنید.

منبع : beytoote.com

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “اگر برای اولین بار می خواهید موهای خود را رنگ کنید بخوانید”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار