اوقات شادی را با همسر خود سپری کنید !

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 11
  • تعداد کل مطالب : 4632
  • بازدید امروز : 635
  • بازدید دیروز : 1663
  • بازدید این هفته : 12136
  • بازدید این ماه : 34054
  • بازدید کل : 6727091
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

اوقات شادی را با همسر خود سپری کنید !

در کنار همسر خود بودن یکی از خواسته های طبعی هر انسانی می باشد . معمولا در یک رابطه زناشویی اختلاف های کوچک می تواند زمینه ساز مشکلات بیشتری شود ، به حدی که نتایج جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. زوج ها می توانند با راه های مختلفی به یکدیگر نزدیک و صمیمی شوند ، بدون آنکه از یکدیگر زده شوند . آنها می توانند در طول شبانه روز برای یکدیگر وقت بگذارند و به صحبت های هم توجه کنند . این مهم است که صحبت های یکدیگر را به گوشجان بشوند و عملی کنند .

زمينه های اختلاف که پيوند زناشويي را تهديد ميکند بسيار است . اما مهمترين دليل آن عدم برقراري ارتباط متقابل بين زن و شوهر است. جملاتي ازاين قبيل که «ما ديگر نميتوانيم با هم بسازيم»، «ديگر تفاهم نداريم»و يا «اختلاف ما حل نشدني است » حاصل اين عدم ارتباط متقابل است . بسياري از زن و شوهرها از اين موضوع شاکي هستند که وقت کافي براي گذراندن وقت با يکديگر ندارند . اما در حقيقت موضوع اصلي کمبود وقت نيست. مساله مهم اين است که زوجها نميدانند فرصت باهم بودن را چگونه سپري کنند.

بر این اساس فرناز طارمیان روانشناس در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: قانون هاي زيادي وجود دارد که ميتوانيد با عمل کردن به آنها اوقاتي را که با همسرتان در منزل سپري ميکنيد به يکي از شادترين اوقات بدل کنيد.

وی افزود: گفت و گوي ثمربخش با يکديگر نقش مهمي در استحکام روابط زناشويي ايفا ميکند. يک مکالمه وقتي سازنده است که موجب تخريب روحيه فرد مقابل نشود. زن و شوهر براي اينکه بتوانند ارتباط سازنده با يکديگر برقرار کنند بايد در مسير محبت يکديگر قرار بگيرند. در بسياري موارد زن يا شوهر با قصد تسکين همسر خود حرفي به زبان مي آورد که نتيجه گفت و گو را منفي کرده و بر بد حالي و ناراحتي وي مي افزايد.

این روانشناس خاطر نشان کرد: اين نکته را به خاطر داشته باشيد که همسر شما رئيس شما نيست. صحبتهاي رسمي در روابط زناشويي ثمربخش نيست. براي درک بهتر درحين مکالمه با همسرتان با علاقه به حرفها ي او گوش دهيد. ميز شام را دير تر هم ميتوانيد جمع کنيد ،ظرفهاي کثيف داخل سينک ظرفشويي را هم دوساعت ديرتر ميتوانيد بشوييد. مطمئن باشيد همسرتان بيش از آنکه از شست و شوي به موقع ظرفها خوشحال شود از اينکه شما حرفها ي او را با دقت و آرامش گوش ميدهيد دلشادتر ميشود.

وی افزود : بسياري عادت دارند که حين شنيدن حرفهاي طرف مقابل سکوت کنند اما سکوت هميشه با ايجاد حس ترديد در طرف مقابل همراه است. معمولاً زن ها هنگام گوش کردن، اجزاي صورت خود را تکان ميدهند يا با تکرار کلمه آره درسته، عجب و جداً به طرف مقابل ميفهمانند که در حال گوش دادن به حرف هاي وي هستند. نکته اي که باعث سوءتفاهم ميشود همين است که زنها عادت به سر جنباندن دارند ولي مردان در بيشتر اوقات سکوت اختيار ميکنند و خانمها به گمان اينکه حرفشان مفيد نيست و خريدار ندارد دچار پريشاني خاطر ميشوند.

طارمیان تاکید کرد:نقش مدير کل را براي همسر تان بازي نکنيد. مردان به اندازه کافي در شغل خود با مشکلات بسياري مواجه هستند که بايد آنها را حل و فصل کنند و گزارش صحيح به مديرشان دهند. به همين دليل دوست ندارند در منزل هم جوابگوي همسرشان باشند. از گوشزد کردن مشکلات و نقطه ضعفهاي همسرتان خودداري کنيد.

وی یاد آور شد: خانمها علاقه خاصي به داستانسرايي دارند و حال آنکه اغلب مردان از پرگويي و حاشيه رفتن در تعريف ماجرا بيزارند. بهتر است زمانيکه ميخواهيد با همسر خود درباره امور خانه يا تربيت فرزندان صحبت کنيد گفت و گوي کوتاه و شيريني داشته باشيد. بيشترازآنکه بر مشکلات و نقطه ضعفهاي همسرتان تمرکزکنيد،جنبه هاي مثبت زندگي با وي را در نظر بگيريد و با تکرار اين موضوع به وي بفهمانيد که از زندگي با وي لذت ميبريد و راضي هستيد.

وی در انتها به زوجین توصیه کرد:هرگز صحبتهاي همسرتان را قطع نکنيد. يادتان نرود که همسرتان هم حق صحبت دارد، پس اجازه دهيد که او هم صحبتش را به پايان برساند و اين حس منفي که کسي به حرفهاي من گوش نميکند و يا حرفهاي من به درد نميخورد در او ريشه کن شود.- از به کار بردن فحش و عبارات ناسزا نيز پرهيز کنيد. خطاب کردن همسر باکلمات رکيک وتند موجب تحقير و رنجش خاطر وي ميشود. شايد شما در زمانيکه گفته هاي فوق را به زبان ميآوريد حس بدي در دل نداشته باشيد ولي فراموش نکنيد آب رفته به جوي بازنمي گردد. ضمناً احترام متقابل را فراموش نکنيد. ميزان انعطافپذيري را در خود بالا ببريد و از بيان اختلاف نظر خود با همسرتان جلوي ديگران صحبت نکنيد.

گفتنی است براي هرچه صميمي تر بودن رابطه تان، احساسات مثبت و منفي را به يک ميزان با هم درميان بگذاريد. نگفتن حقيقت به نوعي دروغگويي است. خود را وقف حقايق و زندگي آزادانه کنيد و از پنهانکاري بپرهيزيد. با بيان نيات دروني خود همسرتان را خشنود و به پايداري رابطه خود کمک کنيد

منبع : hidoctor

  • تعداد بازدید : 645
  • زمان انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*