انواع عفونت های سینوسی

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
 • افراد آنلاین : 6
 • ورودی گوگل : 21
 • تعداد کل مطالب : 4600
 • بازدید امروز : 1518
 • بازدید دیروز : 9975
 • بازدید این هفته : 34199
 • بازدید این ماه : 248107
 • بازدید کل : 6530397
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

انواع عفونت های سینوسی

سینوس ها نیز مانند همه قسمـت های بدن می توانند دچار عفونت شوند. عفونت های سینوسی دو نوع دارند؛ عفونت های حاد و عفونت های مزمن!

عفونت سینوسی حاد

 همان شکل از عفونت سینوسی است که هنگام سرماخوردگی ایجاد می شود. هنگامی که سرماخوردگی بیش از ۱۰ روز به طول انجامد علاوه بر ترشحات چرکی بینی و پشت حلقی، مشکلات دیگری نیز مانند کم شدن بویایی، احساس تبف بدن درد و سر درد پیش می آید. در این شرایط عفونت ممکن است حفره های سینوسی را نیز دچار کند. این نوع عفونت ممکن است با آنتی بیوتیک ها درمان نشده و به همین دلیل دوره سرماخوردگی را طولانی تر کند. عفونت های حاد سینوسی در صورت توجه و مراجعه به پزشک چندان مهم نیستند اما می توانند برای بیماری عوارض غیر قابل جبرانی داشته باشند. برای درمان این مشکل حتما باید به پزشک متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کرد زیرا عفونت های سینوسی نیاز به بررسی و درمان متخصص دارند.

این نکته قابل ذکر است که عفونت های سینوسی می توانند خطرناک باشند دلیل این موضوع آن است که سینوس ها در صورت قرار دارد و وجود یک مرکز عفونی در صورت می تواند برای اعضای حیاتی مانند چشم و مغز خطر آفرین باشد. سینوس های عفونی حاد این استعداد را دارند که گسترده شده و به این اعضای حیاتی حمله می کنند. این حمله موجب انتشار عفونت در فضای خارج از سینوس و اطراف چشم یا مغز شده و به آنها آسیب می رساند.

عفونت سینوسی مزمن

عفونت سینوسی مزمن به دلیل شدت التهاب در ناحیه سینوس ها پدید می آید. این نوع عفونت در کسانی پیش می آید که سرماخوردگی آنان بیش از ۱۲ هفته به طول انجامیده و علائم سینوزیت در آنان پایدار مانده باشد. باید دقت داشت که با آنکه هر دو این مشکل به سینوس ها مربوط هستند اما درمان آنها به شکل بنیادی با هم متفاوت هستند. سینوس های ما دارای میلیون ها میلیون مژک ریز هستند که وظیفه آنها تمیز کردن مخاط درون سینوس است. اگر به هر علتی سوراخ های درون سینوس ها بسته شود بدون شک ترشحات داخل سینوس داخل آن باقی مانده و چون راهی برای تخلیه این ترشحات وجود ندارد به مرور مخاط درون سینوس عفونی شده و مشکلات جدی برای فرد ایجاد خواهد کرد.

 • تعداد بازدید : 1,757
 • زمان انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۳
persianteb

 1. بازتاب: سرما خورده ایم، یا آنفولانزا گرفته ام؟ | پرشین طب

*