افرادی که در زندگی زناشویی شما تاثیر گذار هستند - بخش دوم

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 5
  • ورودی گوگل : 13
  • تعداد کل مطالب : 4599
  • بازدید امروز : 1865
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 24571
  • بازدید این ماه : 238479
  • بازدید کل : 6520769
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

افرادی که در زندگی زناشویی شما تاثیر گذار هستند – بخش دوم

احتمالا شما هم بخش اول افرادی که در زندگی زناشویی شما تاثیر گذار هستند را مطالعه کرده اید. در ادامه به افراد دیگری اشاره می کنیم که در زندگی زناشویی شما تاثیر می گذارند.

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که خیال کنید زمانی که ازدواج کرده اید همسرتان تنها و مطلقا متعلق به شما می باشد اما باید بدانید که اگر همچین فکری می کنید در اشتباه هستید. در هر رابطه ای همیشه هستند کسانی که رابطه شما را تحت تاثیر قرار دهند. این موضوع را باید دختر خانم های جوان در نظر داشته باشند، درست است که رابطه زناشویی متشکل از یک مرد و زن می باشد اما همیشه افرادی هستند که در رابطه شما تاثیر گذار باشند. ما در این مبحث به افرادی که به طور خاص در زندگی زناشویی تاثیر گذار هستند را نام می بریم.

 رئیس ها

رئیس شما: حتی اگر دل خوشی از رئیس تان نداشته باشید، باز در محل کار با لحن آرام و مودبانه ای با او صحبت می کنید اما بدون شک در منزل این گونه نیستید. چگونه است که تمام تلاش تان را می کنید تا تعامل موثر و دوجانبه ای با رئیس تان داشته باشید اما این تلاش را درباره همسر و عشق زندگی تان نمی کنید. در واقع هر کاری انجام می دهید و تا او از شما راضی باشد، شما را آدم کاربلدی بداند و به شما افتخار کند. این موضوع نشان می دهد که شما اینگونه تلاش کردن را بلدید و می توانید آن را در زندگی زناشویی و برای بهبود رابطه تان نیز به کار بگیرید. باید به این فکر کنید که کدام برایتان ارزشمند تر است؟ تعریف و تمجید همسرتان یا رئیس تان؟ تلاش کنید همسرتان نیز از شما راضی باشد و شما را فرد قابل و ارزشمندی بداند.

رئیس همسرتان: شما به راحتی از رئیس همسرتان متنفر می شوید چون او را مجبور می کند ساعت های بیشتری در دفتر کارش بماند و کار کند. زمانی حسابی از کوره در می روید که می بینید همسرتان به راحتی به او «بله» می گوید و هر کاری می خواهد را با صبوری انجام می دهد. به خصوص اینکه گاهی این شکیبایی را درباره شما ندارد. وقتی می بینید با از خودگذشتگی و برای رضایت خاطر او همه کاری انجام می دهد اما شما برای رسیدن به خواسته تان باید روزها و هفته ها شاید هم ماه ها صبر کنید، حسابی کلافه می شوید. در نتیجه توجه همسرتان به خواسته های رئیسش چماقی می شود در دست شما تا وقت و بی وقت بر سر همسرتان فرود بیاورید.

دوستان صمیمی

دوستان صمیمی شما: دوستان نزدیک نگاه موشکافانه ای به زندگی زناشویی شما دارند و در بیشتر موارد با صداقت تمام ایرادها را متذکر می شوند و دنبال اصلاح امور هستند. گاهی دوستان صمیمی به دلیل اینکه از بیرون به مسائل نگاه می کنند بهتر از شما می توانند واقعیت را درک و لمس کنند. با وجود اینکه امکان دارد عقاید آنها و انتقاداتی که از همسرتان دارند مورد قبول شما نباشد اما به هر حال حرف و نظر آنها شما ره به فکر می اندازد.

دوستان صمیمی همسرتان: احتمالا دوستان همسرتان که از آنها به عنوان «رفیق رفقا» یاد می کنید روی اعصاب تان هستند زیرا همین ها هستند که همسرتان را برای یک یا چند شب (مسافرت های دوستانه) از چنگ شما در می آورند. گاهی همین دوستان هستند که ساعت ها همسرتان را پای تلفن میخکوب می کنند یا اینکه آنها را به ورزشگاه و برای تماشای مسابقه می کشانند. دوستان صمیمی همیشه هستند و اتفاقا باید باشند. البته به شرطی که حضور وقت و بی وقت شان زندگی شما را به معنای واقعی مختل نکند اما یادتان باشد که دوستان صمیمی همسر از جنس خود او هستند و حضورشان برای نفس کشیدن همسرتان لازم است. شما نیز می توانید از مواقعی که او با رفقایش هست استفاده کرده و قراری با دوستان خود بگذارید.

فرزندان

فرزندان شما از همسر سابق تان: اینها همان داورهای سختگیر هستند. خیلی زود همسر فعلی را قضاوت می کنند و در مورد کوچک ترین مسائل زندگی تان نظر می دهند. در واقع بقای زندگی زناشویی تان را تعیین می کنند. اگر ارتباط خوبی بین فرزندان و همسر فعلی تان برقرار شد می توانید نفس راحتی بکشید و به زندگی تان برسید. اما اگر این ارتباط شکل نگیرد و فرزندان شما همسرتان را قبول نکنند در این صورت است که سختی های زندگی دو چندان می شود.

فرزندان همسرتان از همسر سابقش: «تو پدر/ مادر نیستی»، «دوستت ندارم» و … جزو جمله های رایجی هستند که می شنوید. هر قدر هم صبور باشید یا بخواهید با آنها رابطه خوبی داشته باشید باز این جمله ها روح و روان تان را به هم خواهد ریخت. فرزندان همسر به شما به چشم یک فرد مزاحم و البته موقت نگاه می کنند، و طبیعی است که به این زودی ها پذیرایتان نباشند. شما باید حضور آنها را نیز بپذیرید و یک مثلث عادلانه یعنی سهم خودتان، سهم آنها و سهم همسرتان از زندگی بسازید.

  • تعداد بازدید : 975
  • زمان انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*