اشتباهات رابطه جنسی ، خانم ها بخوانند!

مجموعه: دانستنیهای جنسی, زناشویی تعداد بازدید: 1177
اشتباهات رابطه جنسی ، خانم ها بخوانند!

اشتباهات رابطه جنسی ، خانم ها بخوانند!

خانم های گرامی : وقتی زندگی زناشویی شما کمی یکنواخت و ملال آور می شود ، به هر وسیله ای متوسل نمی شوید تا همسرتان را به جنب و جوش بیشتر وا دارید؟! در اینجا به چند مورد از اشتباهات رابطه جنسی که توسط خانم ها، در رابطه زناشویی صورت میگیرد اشاره می کنیم.

خانم ها هیچوقت نباید شروع کننده رابطه جنسی باشند!

مردها در قرن بیست و یکم هم هنوز نگران نحوه رابطه جنسی با همسرانشان هستند. آنها می ترسند که توسط خانم ها به سلطه گری متهم شوند. بنابراین خیلی با احتیاط رفتار می کنند . چه کسی گفته است که زنان میل جنسی کمتری دارند ؟ اتفاقا خانم ها باید تفکرات قدیمی را کنار گذاشته و به صورت همپا با همسرانشان در رابطه جنسی مشارکت داشته باشند. چرا خانم ها نباید شروع کننده یک رابطه جنسی باشند؟!

اشتباهات در رابطه جنسی

رابطه جنسی در آقایان یک امر زودگذر و لحظه ای است!

خانم ها اشتباهات در رابطه جنسی را جدی بگیرید! برای تمام مردان رابطه جنسی بسیار مهم است . این موضوع را ساده نگیرید. هرگز فکر نکنید که مردها از عواطف عشقی کمتری دارند . این دو اشتباه بزرگ را از ذهن خود دور کنید . نخست : زنان میل جنسی کمتری دارند. دوم : مردان زیاد عاطفی نیستند.

خانم های عزیز نگران این نباشید که در زمان رابطه جنسی ، چگونه به نظر می آیید!

خانم های گرامی نگران این نباشید که در زمان عمل جنسی ، اگر این حرکت را بکنید همسرتان درباره شما چه فکری می کند ! فقط و فقط به این فکر کنید که چگونه میتوانید به اوج لذت برسید و لاغیر . در این صورت حتما همسرتان هم کاملا ارضا خواهید شد . روی عمل زناشویی تمرکز کنید و از ابتدا به خودتان وعده یک رابطه عاشقانه بی نظیر را بدهید.

مردها هیچ کمک و راهنمایی لازم ندارند !

باز هم اشتباهات در رابطه جنسی ! اگر از موضوعی در رابطه جنسی خود با همسرتان ناراضی هستید حتما در زمان مناسب و نه در حین رابطه جنسی این مطلب را با شوهر خود در میان بگذارید. با آنکه مردها بسیار علاقمند هستند که همسرانشان از رابطه جنسی با آنها لذت ببرند و ارضا بشوند ولی با این حال خود زنان در رسیدن به اوج لذت جنسی ، سهم بسیاری دارند و باید همسرانشان را ، راهنمایی و مطلع بکنند .

در زمان سکس چگونه به نظر می آیید

مرد ها همیشه برای عمل جنسی آمادگی دارند !

اشتباهات در رابطه جنسی!  بله این تفکر درست است اما نه برای یک مرد بالغ بلکه برای یک نوجوان زیر بیست سال تشنه رابطه جنسی! گرفتاریهای شغلی و مشکلات گوناگون روزمره مردها را خسته و فرسوده می کند و از نیروی آنها می کاهد. در نتیجه ممکن است بی حوصله و بی رمق بنظر برسند ،سعی کنید هر زمان که دو طرف علاقمند بودید ، این رابطه را برقرار کنید باور کنید مردها همیشه آماده برقراری رابطه جنسی نیستند. وقتی مردی در برابر تمایل همسرش اظهار بی میلی می کند ، می گوید : او مرا دوست ندارد ! این تفکر صحیح نیست.

وقتی مرد روش تازه ای پیشنهاد کرد با او ترشرویی کنید !

یکی دیگر از اشتباهات در رابطه جنسی این است.زن و شوهری که مدتی طولای با هم هستند طبیعی است که دلشان تنوع و تغییر بخواهد. بنابراین اگر مردی به همسر خود چیزهای جدیدی پیشنهاد کرد ، پاداش او نباید ناراحتی و اخم باشد ! تقاضای مرد برای روشی تازه به معنای این نیست که دیگر از شما سیر شده است ! شما میتوانید با دوستی و عاشقانه حتی پیشنهاد او را بررسی کنید. خواهید دید که هر چه شوهر شما نیاز دارد ، در وجود شما پیدا خواهد کرد .اگر زمانی نمیتوانید با درخواست همسرتان موافقت کنید ، با مهربانی و صمیمیت دلیلش را برای او توضیح دهید و یا از او بخواهید که به شما فرصت بیشتری دهد.

روش های جدید در رابطه جنسی را امتحان کنید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اشتباهات رابطه جنسی ، خانم ها بخوانند!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار