از مشکل انکساری چشم ها چه می دانید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 7
  • ورودی گوگل : 14
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 476
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3661
  • بازدید این ماه : 38649
  • بازدید کل : 6731686
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

از مشکل انکساری چشم ها چه می دانید!

بدن انسان دارای اعضای حساسی می باشد که به جرات می توان گفت چشم یکی از مهم ترین آنهاست . مراقبت از چشم به روش های مختلفی می تواند صورت گیرد . بیماری های چشمی فوق العاده حساس هستند و می توانند زندگی فرد مبتلا را تحت تاثیر قرار دهند . از جمله بیماری هایی که می تواند چشم را تهدید کند ، مگس پران چشم می باشد . همچنین مشکلات انکساری چشم که شامل نزدیک بینی ، دوربینی و … است را هم می توان به این جمع اضافه کرد . ما در این بخش می خواهیم در خصوص مشکلات انکساری چشم صحبت کنیم تا با یادآوری مسائل مهم به شما ، زندگی بهتری را برایتان فراهم کرده باشیم . عیب انکساری  یک اختلال چشم بسیار معمول است، که گاهی اوقات آنقدر شدید  است که باعث اختلال بینایی می شود.عیوب انکساری شایع  عبارت است:

نزدیک بینی : مشکل در دیدن اجسام دور  که  با استفاده از لنز اصلاح میشود.
دوربینی : مشکل در دیدن اشیاء نزدیک می توان با استفاده از لنز اصلاح شود.
آستیگماتیسم: قرنیه نامنظم منحنی،  می توان با استفاده از عدسیهای استوانه ای  اصلاح کرد.
پیر چشمی: تغییر قدرت در توانایی طبیعی لنز در چشم  مثل یک دوربین لنز زوم، با افزایش سن کاهش می یابد ، که منجر به مشکل در خواندن یا دیدن می شود. این بااختلالات دیگر متفاوت است –  با افزایش سن و عموما پس از -۴۵-۴۰ سالگی رخ می دهد  میتوان با استفاده از لنزهای دارای دو کانون اصلاح کرد.

تست برای عیوب انکساری شامل آزمون چشم  توسط متخصص چشم برای اندازه گیری مقدار عیب انکساری است که عینک تجویز شود. عیوب انکساری چشم نیز می تواند بالنزهای تماسی یا جراحی انکساری اصلاح شود. در حالی که عینک شیوه ساده و نسبتا ارزان است، لنزهای تماسی مصنوعی قابل قبول تر است، اما نیاز به مراقبت برای عفونت نکردن دارد. جراحی انکساری بیشتر در هند رواج دارد.عیوب انکساری (به غیر از پیر چشمی) می تواند در هر سنی رخ  دهد. خواندن مطالب در فاصله نزدیک تر از نرمال یا تماشای تلویزیون از فاصله نزدیک، باعث عیوب انعکاسی در بچه ها می شود.

منبع : hidoctor

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
  • تعداد بازدید : 728
  • زمان انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۳
persianteb


*