آیا پوست چرب مزایایی هم دارد ؟!

مجموعه: پزشکی, دانستنی های پزشکی تعداد بازدید: 296
آیا پوست چرب مزایایی هم دارد ؟!

آیا پوست چرب مزایایی هم دارد ؟!

همه کسانی که پوست چرب دارند و مدام از دست جوش ها و آکنه هایی که راه و بی راه بر روی صورتشان نمایان می شود گله دارند و برای درمان آنها انواع و اقسام راه ها را امتحان میکنند. گاهی بعضی از روشهای درمانی را که هزینه زیادی را دارد را نیز امتحان می کنند و گاهی به سمت روش هایی که ممکن است برای پوستشان خطرآفرین باشد می روند. اما آیا به این نکته اندیشیده اید که پوست چرب هم ممکن است مزایایی داشته باشد؟ بله کاملا درست است و ما در این پست می خواهیم شما را با فواید پوست چرب آشنا کنیم.

روند پیری پوست رو کند میکنه: افرادی که پوست خشکی دارن، نشونه های پیری پوست رو با سرعت بیشتری نسبت به پوست چرب پیدا میکنن. چین و چروک و خطوط روی صورت توسط پوست چرب پوشانده میشه.

پوستتون همیشه به صورت طبیعی برق میزنه: برق زدن صورت چرب همیشه هم بد نیست. خیلی ها هستن که محصولات گرونقیمتی میخرن تا کمی از این براقی رو داشته باشن، در حالی که شما اون رو مجانی در اختیار دارین. به نظرتون این عالی نیست؟

پوست صورت روغنی طبیعی داره: این روغن پوستتون رو سالم و صاف نگه میداره. از این رو، دیگه نیازی به کرم های گرون قیمت شب و روز ندارین تا از پوست محافظت کرده و نرمش کنین. پوستتون همیشه مرطوب میمونه.

هیچ کدوم از فصل ها استثنا نیستن: چربی طبیعی پوست، ازش محافظت میکنه. و البته حالت ارتجاعی به پوست میده که در مقابل ناهنجاری های ناشی از شرایط محیطی متفاوت مقاومت میکنه.

نیازی نیست وقت زیادی صرفش کنین: وقتی که میخواین برین بیرون نیازی نیست که فونداشن سنگینی برای پوستتون داشته باشین تا در طول روز حفظش کنه. فقط یه مقدار پنکیک و حالا حاضرین که بیرون برین.

منبع : novinzi

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آیا پوست چرب مزایایی هم دارد ؟!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار