آیا وجود تومور در بینی خطرناک است؟!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4533
  • بازدید امروز : 7993
  • بازدید دیروز : 34175
  • بازدید این هفته : 119822
  • بازدید این ماه : 379066
  • بازدید کل : 5713144
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

تومور در بینی

آیا وجود تومور در بینی خطرناک است؟!

هر کدام از ناحیه های بدن ممکن است بنا به دلایل های مختلفی به تومور های خوش خیم یا بدخیم مواجه شود. یکی از این نواحی بینی است. که برای تشخیص خوش خیم یا بدخیم بودن آن می بایست به پزشک مختصص مراجعه کرد. همانطور که اطلاع دارید تومور خوش خیم به طور آهسته رشد می کند و دیگر اعضا را درگیر نمی کند. اما تومور های بدخیم در طول گذر زمان مشکلات زیادی را بوجود می آورند.

تومورهای بدخیم رشد سریع دارند. بشدت در استخوان ،عصب، بافت نرم و پوست نفوذ میکنند به همین علت درمان آنها مشکلتر است. این تومورها باعث متاستاز میشوند یعنی سلولهای غده در خون و سیستم لمف وارد و در مناطق مختلف بدن پخش میشود . بعبارتی این درگیری در غده های بدخیم منحصر به تنها محل اولیه نبوده ودر جاهای دیگری نیز ممکنست دیده شود .

متاسفانه تومورهایی که در ناحیه بینی و سینوس دیده میشوند علایم اختصاصی ندارند و نشانه های آنها مانند بیماریهای شایع و بی خطر دیگر است . این موضوع موجب میگردد که در بسیاری موارد بیمار و حتی پزشک این علایم را به حساب بیماریهایی مثل سرماخوردگی یا سینوزیت گذاشته و ماهها تشخیص بیماری به تاخیر میافتد .

نشانه ها شامل این موارد است:

– گرفتگی بینی بویژه اگر یکطرفه باشد
– ترشح بینی بویژه اگر یکطرفه باشد
– خونریزی یکطرفه بینی
– درد صورت

– جابجا شدن دندانها یا لق شدن دندانهای مصنوعی
– زخم یا خونریزی کام
– بیرون زدگی چشم
– دوبینی یا کاهش بینایی

– اشکریزش
– تورم صورت بویژه گونه
– تورم گردن

این علایم در بیماریهای دیگری مانند سرماخوردگی و سینوزیت هم دیده میشود و نکته مهم اینست که تکرار و تداوم این نشانه ها بیش از دو تا سه هفته بسیار مهم وجدی است .ودراین موارد مراجعه و تشخیص بموقع موجب نجات بیمار است . زیرا آنچه موجب پیروزی بر سرطان میشود ، تشخیص زودرس میباشد .در ضمن متاسفانه تومورهای بینی و سینوس در کودکان هم دیده میشود .ولذا نباید این موضوع را فراموش کرد .

منبع : pezeshketo.com

  • تعداد بازدید : 889
  • زمان انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
persianteb


*