آموزش صحیح استفاده از قطره های بینی!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 42
  • ورودی گوگل : 377
  • تعداد کل مطالب : 3945
  • بازدید امروز : 19201
  • بازدید دیروز : 12184
  • بازدید این هفته : 112391
  • بازدید این ماه : 503162
  • بازدید کل : 2490173
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

آموزش صحیح استفاده از قطره های بینی!

حتما تا به حال یک بار هم که شده مجبور به استفاده از قطره های بینی شده اید. اما شاید شما هم از آن دسته از کسانی باشید که در ریختن قطره بینی مشکل داشته باشید و آن کاری سخت برای شما باشد. مخصوصا اگر بخواهید در بینی کودک خردسال خود قطره بریزید، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. در این پست میخواهیم شما را با نجوه صحیح استفاده از طره های بینی آشنا کنیم.

توصیه های زیر فقط برای یادگیری شیوه صحیح استفاده از قطره های بینی است و نه برای اسپری بینی چون از آنها به صورتی متفاوت استفاده میشود. اما اگر سوالی داشتید که در این مطالب پاسخ آن را نیافتید، از یک داروساز بپرسید.

به آرامی بینی خود را باز کنید.

در هر سوراخ بینی تعداد دفعات مورد نیاز قطره بچکانید.

هدف پخش شدن مایع در سرتاسر سطح داخلی بینی از جمله سطح بالایی آن است.

یک وضعیت خوب این گونه است که روی تخت به پشت بخوابید و سرتان را از لبه تخت به پایین خم کنید. قطره را ریخته و دو دقیقه در همین حالت صبر کرده و سپس بلند شوید. با این کار مایع سریع از بینی خارج نمیشود یا از گلو به پایین نمی رود بلکه برای مدتی در حفره بینی باقی می ماند.

خم شدن به جلو نیز یک گزینه است، اما ماندن در این حالت برای دو دقیقه بعد از ریختن قطره سخت تر است.

بعد از استفاده درب قطره را ببندید.

بعد از استفاده از قطره دستهای خود را بشویید.

نکاتی در مورد قطره های بینی

گاهی قطره های بینی مزه خاصی باقی می گذارند چون بعد از استفاده در بینی از گلو به پایین چکیده میشود. اگر این اتفاق افتاد، نوشیدنی بنوشید تا این طعم از بین برود.

قبل از شروع نوع جدیدی قطره یا اگر بلند مدت از قطره ای استفاده می کنید، برای نحوه استفاده از یک داروساز یا پزشک سوال کنید.

بین دوزهای مصرف، در آن را ببندید و در مکانی خنک و تاریک نگه دارید (مگر اینکه چیز دیگری توصیه شده باشد).

اجازه ندهید کسی از قطره شما استفاده کند و شما هم از قطره کسی دیگری استفاده نکنید.

از قطره های بینی بیشتر از زمان تجویز شده استفاد نکنید. برخی قطره های بینی فقط برای مدتی کوتاه کاربرد دارند. برخی فرار بوده و بعد از مدتی باید جایگزین شوند.

بعد از مدت توصیه شده قطره را دور بیاندازید (و اگر نیاز است یک قطره جدید تهیه کنید). (تاریخی را که در قطره را باز کرده اید بر روی برچسبی بنویسید تا بدانید چه موقع زمان دور انداختن آن است.)

قطره ها را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

توصیه های ارائه شده در بالا به صورت عمومی برای اغلب قطره های بینی می باشد. ممکن است توصیه های خاصی به شما شود که ممکن است با این ها متفاوت باشد.

منبع : pezeshketo.com

  • تعداد بازدید : 2,890
  • زمان انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۳
persianteb


*