آشنایی با زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 23
  • تعداد کل مطالب : 4560
  • بازدید امروز : 10014
  • بازدید دیروز : 10359
  • بازدید این هفته : 10014
  • بازدید این ماه : 168013
  • بازدید کل : 5972903
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

آشنایی با زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

پرشین طب – روانشناسی کودکان | به گزارش پرشین طب؛ آشنایی با زمان تفکیک اتاق دختر و پسر ، تفکیک کردن اتاق دختر و پسر مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود. تفاوت جنسیتی دختر و پسر و رسیدن به بلوغ در آنها و حفظ حریم خانواده باعث شده است تا این مطلب به یکی از مطالب مهم و کلیدی برای والدین تبدیل شود. در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم با پرشین طب همراه باشید.

آشنایی با زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

بسیاری از خواهر و برادرها سال‌ها به طور موفقیت آمیز از یک اتاق خواب مشترک استفاده می‌کنند. اما این کار بعد از اتمام دوران ابتدایی اصلا کار درست و عاقلانه‌ای نیست. والدین باید توجه کنند که پسرها و دخترها بعد از دوران ابتدایی به خوبی از تفاوت‌های جنسی یکدیگر با خبرند. این درست همان زمانی است که به خصوص دخترها دوست دارند، برای خود حریم خصوصی داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،وقتی فرزاندان دختر و پسر در سنین خردسالی هستند، راحت‌تر می‌توان به کارهای روزانه آنها پرداخت. کارهایی همچون حمام کردن، پوشاندن لباس، غذا دادن، استفاده از اتاق خواب مشترک و غیره… این چنین کارها را می‌توان به صورت مشترک برای خردسالان در نظر گرفت. اما اشکال کار درست جایی است که تفاوت سنی برادر و یا خواهر زیاد باشد و به اصطلاح خواهر و یا برادر خوب و بد را از هم تشخیص می‌دهند. این درست زمانی است که پدر و مادر دچار تردید می‌شوند که آیا زمان آن رسیده است که کارهای مشابه خواهر و برادر را جدا کنند یا نه؟ گرچه پدر و مادر حق دارند، برای دختر و یا پسر خود اتاق خواب مشترک ایجاد کنند و یا شرایط به نحوی باشد که مجبور به این کار باشند. حال اگر جدا نکردن خواهر و برادر برای پدر و مادر نگرانی ایجاد کند، چه باید کرد. در ادامه این مطلب شما را با شیوه جدا کردن خواهر و برادر از هم و چگونگی برخورد با آنها آشنا می‌کنیم.

۱. جداسازی جنسیت درهنگام حمام کردن

بیشتر پدر و مادرها مخالف آن هستند که خواهر و یا برادر هر چقدر هم کوچک باشند با هم به حمام بروند. گر چه بیشتر والدین بر این باورند که به هیچ وجه نباید خواهر و برادر با هم به حمام بروند اما عده‌ای تصور می‌کنند که چنین چیزی مشکلی ایجاد نمی‌کند. البته تا زمانی که خودشان خوب و بد را تشخیص دهند. به طور کلی در جامعه ما سعی می \/ کنند که کودکان را از همان زمان خردسالی از کارهای مشابه همچون حمام کردن دور کنند. باید توجه داشت، کودکانی که مدرسه می‌روند، دیگر می‌توانند خوب و یا بد را از هم تشخیص بدهند، چرا که آنها به اندازه کافی بزرگ شده‌اند و می‌توانند به تنهای حمام کنند.

زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

۲. به فکر زمان حمام کردن کودکان خود نباشید

برخی از والدین برای اینکه زمان زیادی را برای حمام کردن کودکان خود صرف نکنند، سعی می‌کنند فرزندان خود را با هم حمام کنند. این گونه والدین باید بدانند که وقتی شما به طور جداگانه برای حمام کردن فرزند دختر و پسر خود وقت می‌گذارید، در واقع می‌توانید پیوند عاطفی بین خود و فرزندتان را بیشتر کنید. برای اینکه در طول حمام کردن فرزندتان خسته نشود، سعی کنید در مورد اتفاقاتی که در طول روز افتاده صحبت کنید و یا برایشان داستان‌هایی که علاقه دارند را بگویید. آب بازی نیز می‌تواند برای کودکتان بسیار جذاب باشد. در حین حمام کردن می‌توانید، شیوه شستن صحیح موها و بدن را به کودک خود آموزش دهید اما اگر شما و فرزندتان با هم حمام می‌کنید و به بسیاری از این نکات توجه نمی‌کنید، این کار نه به نفع شماست و نه به نفع فرزندتان. زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

۳. جداسازی جنسیت در اتاق‌های خواب

بسیاری از خواهر و برادرها سال‌ها به طور موفقیت آمیز از یک اتاق خواب مشترک استفاده می‌کنند. اما این کار بعد از اتمام دوران ابتدایی اصلا کار درست و عاقلانه‌ای نیست. والدین باید توجه کنند که پسرها و دخترها بعد از دوران ابتدایی به خوبی از تفاوت‌های جنسی یکدیگر با خبرند. این درست همان زمانی است که به خصوص دخترها دوست دارند، برای خود حریم خصوصی داشته باشند. چرا که دخترها اغلب به دنبال حریم خصوصی برای خود هستند. اگر فضای کافی برای در اختیار دادن اتاق خواب برای فرزندان خود ندارید، صرف نظر از سن‌شان، بیشتر احتیاط کنید و روحیاتشان را در نظر داشته باشید.

۴. چگونه کودکان را با اتاق خواب جدید وفق دهیم

کودکان ممکن است از اینکه اتاق خواب‌شان را جدا کنید، ناراحت شوند. چون آنها این موضوع را درک نمی‌کنند. در چنین مواردی به آن‌ها یادآور شوید که اتاقشان طراحی جدیدی دارد. همچنین شما با استفاده از مبلمان و لوازم جدید می‌توانید کودک خود را ترغیب کنید که از اتاق خواب مشترک فاصله بگیرد. برای هرکدام از خواهر و برادرها یک میز مهمان تهیه کنید، این کار باعث می‌شود تا اعتماد به نفسشان بالا برود. در صورت امکان سعی کنید، هر چیزی را که برای یک فرزند می‌خرید، نمونه مشابه آن را برای فرزند دیگر خود نیز تهیه کنید تا دچار اختلاف نشوند. زمان تفکیک اتاق دختر و پسر

۵. به صورت جداگانه با فرزندانتان درباره تفاوت‌های جنسیتی‌شان صحبت کنید

وقتی زمان آن رسیده است، که حمام کردن فرزندنتان را از هم جدا کنید و برای هر کدام یک اتاق خواب جدا تهیه کنید، از قبل باید در این باره با فرزندان خود صحبت کرده باشید. سعی کنید در مورد تفاوت جنسیتی فرزندان خود هیچ چیزی را مخفی نکنید. صادقانه و آشکار درباره تفاوت جنسیتی به شکل پسندیده با فرزندانتان صحبت کنید. اطمینان حاصل کنید که وقتی درباره آناتومی بدنشان صحبت می‌کنید از اصطلاحات عامیانه استفاده نکنید. شما می‌توانید خود و همسرتان را مثال بزنید. لزومی هم ندارد زیاد وارد جزئیات شوید. به آنها این اطمینان را بدهید که هر سوالی برای‌شان پیش آمد، می‌توانند جوابش را نزد شما بیابند. بهتر است مسائل مربوط به دخترها را مادر و مسائل مربوط به پسرها را پدر مطرح کند. با کودکان خود درباره حریم خصوصی صحبت کنید و به آنها آموزش دهید که هر کس برای خودش حریم خصوصی دارد و نباید بدون اجازه وارد حریم خصوصی دیگری شوند. والدین نباید یادشان برود که فرزندشان در مدارس و دیگر جاهایی که با دوستان خود جمع می‌شوند، درباره مسائل خصوصی بیشتر بحث می‌کنند.

۶. مراقب جواب سوال‌های فرزندانتان باشید

پدر مادرها باید خود را در برابر هر گونه سوال فرزندان خود از جمله چرا خودشان اتاق خواب مشرک دارند، آماده کنند. در هر صورت پدر و مادر باید یکسری فرهنگ سازی‌ها را برای کودکان خود در نظر داشته باشند تا در هنگام پرورش آنها دچار مشکل نشوند. والدین پیش از پاسخ دادن به هر سوالی باید کمی فکر کنند، چرا که فرزندان جواب والدین خود را حجت فرض می‌کنند و این می‌تواند در جامعه آن‌ها را دچار مشکل کند.

منبع : hidoctor

  • تعداد بازدید : 57
  • زمان انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۶
persianteb


*