آرایش چشم مخصوص افراد دارای افتادگی پلک

مجموعه: آراستگی, آرایش صورت تعداد بازدید: 1019
آرایش چشم مخصوص افراد دارای افتادگی پلک

آرایش چشم مخصوص افراد دارای افتادگی پلک

پرشین طب – آرایش صورت | به گزارش پرشین طب؛ خیلی از افراد هستند که بنا به دلایل مختلف دارای افتادگی پلک می باشند ، آرایش چشم مخصوص افراد دارای افتادگی پلک موضوع مورد بررسی ما می باشد. افتادگی پلک از نظر پزشکی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد ، ما می خواهیم در این نوشته در مورد آرایش چشم این گونه افراد صحبت کنیم. یکی از دلایل افتادگی پلک بالا رفتن سن خانم ها می باشد ، اگر جزو این دسته از افراد هستید یا اشخاصی را در افراد خود می شناسید که دارای افتادگی چشم هستند و می خواهند آرایش کنند ، به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای نوشته با این مطلب همراه سایت پرشین طب باشند.

آرایش چشم مخصوص افراد دارای افتادگی پلک

بسیاری ازخانم ها مخصوصا زمانی که سن شان کمی بالا می رود دچار افتادگی پلک می شوند. در این مقاله به شما می گوییم که آرایش چشم مخصوص پلک های افتاده باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

افراد دارای افتادگی پلک

افراد دارای افتادگی پلک

اگر پلك افتاده دارید اینگونه آرایش کنید
پیشنهاد می‌كنیم استفاده از سایه‌های براق با رنگ سرد را كنار بگذارید به‌خصوص وقتی سن بالا می‌رود و به ۴۰ سالگی نزدیك می‌شود،  هر چقدر پلك‌ها مات‌تر باشند، چهره زیبایی بیشتری دارد، چون وقتی از سایه‌ای براق استفاده كنید چروك‌های ریز خودشان را بیشتر نشان می‌دهند. بیشتر رنگ‌هایی چون بنفش،  رنگ هلویی ملایم، خاكستری و… برای بیشتر افراد مناسب است اما اگر به خاطر مناسبت خاصی دوست دارید به‌صورت و چشم‌های‌تان جلوه بیشتری دهید، می‌توانید از یك خط‌چشم براق استفاده كنید.

اگر دچار افتادگی پلك شده‌اید و دوست دارید چشم‌های‌تان بازتر و زیباتر به‌نظر برسد به هیچ‌وجه زیر مژه‌ها خط چشم پررنگ نكشید و تنها به خط باریكی بالای چشم و به سمت گوشه بیرونی چشم‌ها بكشید.

در صورت تمایل مطلب را برای دیگران ارسال کنید.

منبع : seemorgh

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آرایش چشم مخصوص افراد دارای افتادگی پلک”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار